İdeal kompanzasyon rÖlesİ

Forumdan iki gün uzak kaldım. Bir bardak suda fırtınalar koparılmış.
tknsyn arkadaşımız standart reaktif bir güç kontrol rölesinde olması gerekenleri belirtmiş sadece.
RGKR Manifestosu gibi düşünmek daha doğru.
Belirtilen özelliklerin hepsi bir rölede bulunmuyor ki hem. Röle üreticileri kullanıcı olan bizlerin isteklerine kulak vermeli ki beraber iyi işler çıkaralım. Bir atasözü:
El eli yıkar, el de yüzü yıkar.

Elinize sağlık tknsyn

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Konuyu fazla uzatmadan son bir kaç şey söylemek istiyorum;Entes gibi firmaların iletişim sorunu vardır.Açıklamak gerekirse yeni bir ürün talebi karşısında diğer firmalar gibi çabuk tepki veremezler.Sebebide firmanın cüssesi ile ilgilidir.Sunulan öneri üst kademeye ulaşıncaya kadar uzun zaman alır.

Benim size anlatmaya çalıştığım uslüp tarzınız.Ben size hiç bir zaman için demiyorumki entes iyi veya kötü,o onların sorunu.Kötü olan piyasada satamaz.

Bu insanlar Türkiyede en çok reaktif güç rölesini satan insanlar,demekki kötü olsalardı bu röleyi satamazlardı.Kötü olsalardı markaları taklit edilmeye çalışılmazdı.Sizin kötü olarak belirtmeniz gayet tabidirki sizin sorununuz.Ama siz beğenmiyorsunuz diyede başka insanları ikna etmeye çalışmanız bana garip geldi.

Allah yolunuzu açık etsin.

"Adaletli davranın. Şüphesiz Allah, adil davrananları sever ." (Hucurat Suresi, ayet:9) "

bir takım beyinler kadim firmalardan daha iyi cihazlar yapmıslarsa ve bunları kullanıcılara duyurmak
reklam yapıyorsunuz deyip suç sayılıyorsa ben ancak sunu derim

atomu parcalamak insanların ön yargılarını parcalamaktan çok daha kolaydır

Forum istatistikleri

Konular
128,388
Kullanıcılar
450,274
Son üye
darnv

Yeni konular

Geri