İndirimli Elektrik Kullanım Fırsatı

artmedya

Üye
  • Aylık 130 TL ve yıllık 1600 TL elektrik tüketiyorsanız serbest tüketici konumunda olduğunuzu, indirimli elektrik kullanacağınızı ve ödediğiniz depozitoyu geri alacağınızı biliyor musunuz?
  • Eğer bu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
  • Aynı zamanda size daha açıklayıcı ve net fatura gelecektir.
  • Elektrik altyapınıza hiç fiziki müdahale yapılmayacaktır. Yalnızca sözleşme yapılacak.
  • Cebinizden tek kuruş çıkmayacak, aksine elektrik ucuzlayacaktır.

Sözleşmedeki tüketimi sağlayamadığında paparayı yeme durumu da cabası.

Geçende ucuz internet kullanmak ister misiniz diye bir bayan beni aradı , hakkımda herşeyi biliyor , internet sağlayıcın şu , aylık faturan bu. Direk bayanı haşlama moduna girdim telefonda , kişisel bilgilerimi nerden buluyorsun ve biliyorsun diye. İnternet sağlayıcından aldım demesin mi :) Kapat telefonu daha saçmalama dedim . Şikayet yazısı yazdım oturdum TTNET e . Ertesi gün aradılar böyle birşey imkansız diye . Bu da yeni bir üç kağıt furyası.

• Aylık 130 TL ve yıllık 1600 TL elektrik tüketiyorsanız serbest tüketici konumunda olduğunuzu, indirimli elektrik kullanacağınızı ve ödediğiniz depozitoyu geri alacağınızı biliyor musunuz?
  • Eğer bu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
  • Aynı zamanda size daha açıklayıcı ve net fatura gelecektir.
  • Elektrik altyapınıza hiç fiziki müdahale yapılmayacaktır. Yalnızca sözleşme yapılacak.
  • Cebinizden tek kuruş çıkmayacak, aksine elektrik ucuzlayacaktır.
Konunun altina sss diye ilave yaparsaniz daha aydınlatıcı olur. Su an kim oldugunuz bile belli degilken neden sizi tercih etsin insanlar

Arkadaşlar yapmayın bilgilendirme olarak kabul edin! TeXaş'lar bildiğiniz gibi özelleşti, aylık 130tl ve üzeri ödeyen herkes farklı elk. satıcısıyla anlaşmaya varabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,409
Kullanıcılar
450,314
Son üye
Şuayıp çelebi

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri