5.saniye dur 5. saniye çalış otomatik kumanda devresi

Ah beni ne doktorlar ne mühendisler istediydide evlenmedim gibi bir sonuç çıkardım.
Bence soru saçma olunca bende saçmalıyorum.

Bu konuda birşey söylemek istiyorumki beni de bir çok arkadaş sıkıştırıyordu , yok bu nasıl oluyor nasıl çözülür falan filan , cevabım basitti , amacın ne? Neden soruyorsun? İLk söylenen size sen mühendissin ya çözersin diye başlıyordu.
Bende başlıyordum hemen fazör diyagramlarından anlatmaya zaten 2-3 dakika sonra ya gidiyordu yada heyecanla dinliyordu.İşte anlıyorsun o zaman neden sorduklarını.Yani hissedersiniz? Buda öyle bir soru olmuş....

kendine güvenen yapsın aşağılamak için sormadım sadece boyle sorular basit görünür ve yapması çok uğraş ister sizlerede bır katkım olsun ıstedim kimsenin ustalıpınada lafım yok

Ses var görüntü yok, bu kadar iddialı konuşmanın arkasından hiç yakışı kalmadı bu olay
yazık oldu soruya

Bence konuyu acan elindeki malzemeleri degerlendirmek istedi :)

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yanıt için burayı tıklayınız.
Şimdi siz bunu diğer arkadaşlarınıza hava atmak için kullanırsınız.

sayın casus 59 arkadaşlara katılmamak mumkun değıl soru sorma uslubunuz yanlış onu hadı cahilliğinize sayalım soruya gelınce buda bılgısızlığınıze sayalım çünkü zaten zaman rölesı kullanıyorsun zaman rölesını kondansatörle tekrar açıyorsun zaman rölesının zaman ayarına gore devreden ıstedığın zaman aralığında çalıştırabılırsın bunda yüksekten uçup buradaki kişilere ustalara böyle usluple soru sorman yanlış unutmakı el elden ustundur derler

niyetin ne senin önce soru sormasını öğren...burda insanlar merak değil bilgi paylaşıyor..

Üç beş mesajı olan birinin imajıyla bu kararı verebilmek ileri düzey feraset , şahsen ben başaramam.

Yukarıdaki diğer cevaplar için :
Ya kayda değer bulmaz geçer gidersin ilgi görmeyince kahrolur , ya da daha kısa sürede cevaplar ve gereken dersi verirsin .
Demek ki ...
sayın kazım bey devreyi yaptım çalıştırdım ektsde ama nası yayınlayacamı bılmıyorum he bu arada ben cıraklıktan yetişme bi ustayım öyle okul falanda okumadım ılk okul mezunuyum basıretsılıgım için özür dilerim

arkadaş konuyu acan her kımse nerde şimdi acaba

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,149
Son üye
yusuf_19034

Yeni konular

Geri