Abs nin selenoid valfine nasıl saniye de 50 tetikleme gönderirim

Abs nin selenoid valfine nasıl saniye de 50 tetikleme gönderirim

Herhangi bir mikro işlemci ya da arduino ile yapılabilir. Biraz daha ayrıntı verirseniz.
Birkaç gün önce arabadaki tek bir abs sensörünün arıza yapması sonucu sensörü sanayide değiştirdim. Bu sensörler tekerin dönüşünü sayıyor, frenlemeyi yapan hidroliği kesik kesik veren valfler. Saniyede kaç kez açıp kapatıyor bilgim yok.

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Herhangi bir mikro işlemci ya da arduino ile yapılabilir. Biraz daha ayrıntı verirseniz.
Birkaç gün önce arabadaki tek bir abs sensörünün arıza yapması sonucu sensörü sanayide değiştirdim. Bu sensörler tekerin dönüşünü sayıyor, frenlemeyi yapan hidroliği kesik kesik veren valfler. Saniyede kaç kez açıp kapatıyor bilgim yok.
Saniyede 50 kere açıp kapatıyor benimde O valfi açıp kapatacak bir cihaza ihtiyacım var siz yapmayı biliyorsanız yapın ben size ücretini vereyim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,307
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri