arçelik 4350a

husnutan

Üye
arkadaşlar arçelik 4350a çamaşır makineinin başla dur ve ön yıkama lambaları flaş yapıyor,arıza ne olabilir .

Eeprom kilitlenmesi eepromu formatlayıp tekrar 4350a yüklenmesi gerekiyor .
Geçici olarak kendi epromu formatlana bilsede tekrar kitlenme riski var bu nedenledirki yeniden yükleme yapmanız işin dogrusu.

Eeprom kilitlenmesi eepromu formatlayıp tekrar 4350a yüklenmesi gerekiyor .
Geçici olarak kendi epromu formatlana bilsede tekrar kitlenme riski var bu nedenledirki yeniden yükleme yapmanız işin dogrusu.

hocam sizin gönderdiğiniz test ve arıza kod tablosundada su boşaltma arızası olarak gözüküyor.

hocam sizin gönderdiğiniz test ve arıza kod tablosundada su boşaltma arızası olarak gözüküyor.

rasetleme yapılsada devam eder bu hata klasik genelde gerilim düşümlerinde eeprom bu tür kilitlenmeleri yapıyor.

rasetleme yapılsada devam eder bu hata klasik genelde gerilim düşümlerinde eeprom bu tür kilitlenmeleri yapıyor.

4350 A serisi makina Jump Serisi makinedir. Sadece Hazır , Yıkama ve Sıkma ışıkları ile arıza kodu verir. Diğer ışıklar Arıza değil uyarıdır. Ön yıkama ledi flashlıyorsa Tuş kilidi Aktif demekdir. Başla bekle iptal tuşunun Sağ tarafındaki iki fonksyon tuşuna 3 sn basılı tutarak Tuş kilidini Açabilirsiniz. tuş kilidini açacağınız tuşların Altında kilit işareti zaten mevcut

selamlar

Arkadaslar merhba..Yalnis yere yaziyorsam k.bakmayin ilk defa bir forumdayim.

arcelik camasir makinamin motorunu sökup kömurunu degistirdim fakat geri takicagim zaman mentese tarzi sabitleme kollarini yerlestiriyorum ama sag taraftaki diger kulak vidalarina uzak kaliyor.ve sadece kablolarinin fotografini cektirdim karistirmayim diye..keske hertarafinin fotografini cekseydim...arkadaslar arcelik4350 makinasi kullanan arkadaslar varsa tarif edebilirlermi varsa fotografta isime yarar cok sagolun bekliyorum cevaplarinizi

Arkadaslar merhba..Yalnis yere yaziyorsam k.bakmayin ilk defa bir forumdayim.

arcelik camasir makinamin motorunu sökup kömurunu degistirdim fakat geri takicagim zaman mentese tarzi sabitleme kollarini yerlestiriyorum ama sag taraftaki diger kulak vidalarina uzak kaliyor.ve sadece kablolarinin fotografini cektirdim karistirmayim diye..keske hertarafinin fotografini cekseydim...arkadaslar arcelik4350 makinasi kullanan arkadaslar varsa tarif edebilirlermi varsa fotografta isime yarar cok sagolun bekliyorum cevaplarinizi
Solda ki iki kulağı yerleştirip,motoru saat ekseninin tersine döndürerek, sağ ön kulağın civatasını yerine takıyorsun.

Solda ki iki kulağı yerleştirip,motoru saat ekseninin tersine döndürerek, sağ ön kulağın civatasını yerine takıyorsun.
dediginiz gibi yapiyorum yaptimda..fakat ne motor kulagi nede kazandaki kulak dek gelmiyor anlayamiyorum :(cok canimi SIKTI :(

VArsa elinizde fotograflar yukleyebilirmisiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri