Armatürlerin sıralı değilde aralıklı yanmasını istiyorum. Ne yapabilirim?

Bir koridorda 8 tane 2*18W armatür var. Bunların 4 tanesini 1 anahtar diğer 4 tanesini diğer anahtar yakıyor. Ben ise bu armatürlerin sıralı değilde aralıklı yanmasını istiyorum.Ne yapabilirim? En az maliyetle nasıl çıkarım? Lütfen önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Cevap için teşekkürler. Ben o zaman yıkıma başlayayım yavaştan :))

Buattaki bağlantıları değiştirerek , yeniden kablo çekmeden sorunu çözme şansınız yokmu. Aynı koridorda dediğinize göre yıkıma başlamadan önce buatları inceleyin bence

4x18w kasasının içine led döşemişler 18w güç tüketiyor %75 enerji tasarrufu var bence gerçek tasurruf power led li ürünlerde ben bile eve takılabir led ürünleri düşünmeye başladım..

Bir koridorda 8 tane 2*18W armatür var. Bunların 4 tanesini 1 anahtar diğer 4 tanesini diğer anahtar yakıyor. Ben ise bu armatürlerin sıralı değilde aralıklı yanmasını istiyorum.Ne yapabilirim? En az maliyetle nasıl çıkarım? Lütfen önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler !

anahtarların baglandıgı buatlar arası iki kablo cekerek sorunu cözebilirsin diye duşunuyorum (ama armatürler paralel baglı degılse )

Ayhan Bey,

Önerinizi bir çizimle gösterirseniz çok sevinirim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,304
Kullanıcılar
450,143
Son üye
lojis

Yeni konular

Geri