Bİr nesnenİn arkasindakİ bİr cİsmİ nasil isitiriz

uzmanhakki

Üye
Arkadaşlar benim bi arkadaşım benden rica etti fakat ben bunun nasıl olabilecegini bilemiyorum konu şu
bu arkadaşım su tesisatçısı evlere arızaya gidiyor ve diyelim laminant parkenin altında su kaçagı var kaçak olan yeri bulup tamir ediyor fakat diger taraflara sızan sular sebebiyle komple laminantı kaldırmak zorunda kalıyormuş soru şu laminantları kaldırmadan yukardan bi cihazla laminantın altındaki suyu nasıl buharlaştırabilirm dedi konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilirmi şimdiden teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arızayı gidermiş.başka yapacak birşey yok.döşeme bozulmuş ise döşemeyi değiştirecek.
kırmadan dökmeden arıza tespitinden bahsediyorsan bu işi yapan birkaç firma var.
konu başlığında sorduğun soru ise elektronik bölümü ile ilgili olabilir.hassas mikrofon devreleri vs....

reziztans teliyle olur 220 voltla besleme alınarakta kullanılabilir nalburlarda bulunuyor denemek lazım şantiyelerde çay ve suy kaynatıyorlar bu telle

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,307
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri