Biyomedikal

hlyahkan

Paylaşımcı üye
Biyomedikal alanında ner tür dükkan şirket vs kurulabilir, siz olsaydınız ne üzerine (cihaz) yoğunlaşırdınız. beni geçindirecek ayrıca geçindirmenin biraz üzerinde olsa yani cebime giren 2500 3000 olsa bana yeter :)

Son düzenleme:
ne açalım teknik servis olurmu ? :)

başlangıç için iyi fikir ama küçük şehirde bu işin karı ne olur ki ? çevre hastenelere servislik yaparak pek bişey kazanılmaz gibi geliyor, benim istediğim çevre il ve ilçelerden çıkmamak yaşadığım yerde küçük yani bu iş uygunmu düşünmek lazım.. teşekkür ederim

Merhaba
Küçük bir kasabada Medikal teknisyeninin yaşam şansı yoktur.Büyük şehirlerde (hastanelerin,güzellik salonlarının çok olduğu) ise kendinizi kanıtladığınız andan itibaren düşündüğünüzden fazla kazanırsınız.Lisan probleminiz yoksa marka firmalarda bir süre çalışıp piyasayı öğrenmenizi tavsiye ederim.Küçük bir kasabada yaşamak istiyorum derseniz oradaki insanlara hizmet vereceğinizden bir araştırma yapın,elektronik olarak neye ençok ihtiyaç duyuyorlar uydu,çanak anten vs..ona göre bir yol çizin.Kolay gelsin

ben giresunda yaşıyorum çevre hastanelere baksam (giresun 11 hastane, ordu 8 hastane , trabzon 12 hastane, gümüşhane 5 hastane, samsun 14 hastane) yani giresuna yakın iller bunlar toplam 50 hastane var biyomedikalde ne tür cihazlar üzerine yoğunlaşmalıyım diye düşünüyorum şuanda servis açmakta kolay değil yok dükkan alanı küçük olmayacakmış isodan yeterlilik belgesi alacakmışız vs vs tabi markalardan servislik almak oda bi ayrı dert ..2 3 sene çalıştıktan sonra böyle birşey düşünüyorum piyasanın nabzını yoklamak lazım önce :) teşekkür ederim kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,406
Kullanıcılar
450,312
Son üye
ErkanGlc

Yeni konular

Geri