DALI (Digital Addressable Lighting Interface)

iverim

Üye
DALI aydınlatma otomasyon sistemi programına ihtiyacım var arkadaşlar elinde olan ve nasıl kullanıldığını bilen varsa sevinirim. İyi çalışmalar.

Selam

Örneğin tridonicatco.com üzerinden dali uyumlu cihazları konfigüre edebileceğin programlar indirebilirsin fakat bu yazılımlar ilgili donanımlar olmadıktan sonra sana bir fayda sağlamayacaktır.

DALI sistemiyle ilgili merak ettiğin konularda yardımcı olabilirim,

keyifli günler

Selam

Örneğin tridonicatco.com üzerinden dali uyumlu cihazları konfigüre edebileceğin programlar indirebilirsin fakat bu yazılımlar ilgili donanımlar olmadıktan sonra sana bir fayda sağlamayacaktır.

DALI sistemiyle ilgili merak ettiğin konularda yardımcı olabilirim,

keyifli günler

özel mesaj gönderdim size, mail ve msn adresimi yazdım geri dönüş yaparsanız sevinirim. Kolay gelsin

Simensin kullandığı dali sistemi var ets programı ile yapılabiliyor elinde bi adet dali, güç kaynağı, daliye uygun anahtar lazım sonrda kurduğun sisteme göre programdan linkleme yapacaksın dali sistemi biraz karışık bende tam olarak programını yapmayı bilmiyorum

Simensin kullandığı dali sistemi var ets programı ile yapılabiliyor elinde bi adet dali, güç kaynağı, daliye uygun anahtar lazım sonrda kurduğun sisteme göre programdan linkleme yapacaksın dali sistemi biraz karışık bende tam olarak programını yapmayı bilmiyorum

okulda gerekli ekipman mevcuttur, muhtemelen kullanmam için izin de vereceklerdir ama kurulumlu haberleşmeli birşey yapabilmek için programa hakim olmak gerekir diye tahmin ediyorum. Bilgisayar üzerindne simulasyon imkanı olmayan bir program anladığım kadarıyla. İlgili kimseyi de bulamadım. Hadi hayırlısı bakalım..

İverim selam

Mesajını yeni okudum,

[email protected] bana ulaşabilirsin, mühendis arkadaşlarımızın bu tür konularda bilgi sahibi olması için bireysel olarak başta olmak üzere, şirket olarak ta tüm imkanlardan faydalanmana yardımcı olabilirim.

0212 549 97 13'ten bana ulaşabilirsin, uygunsan İkitelli'de fabrikamıza gelebilirsin, yardımcı olabilirim.

Keyifli akşamlar

Ercan ÇINAR

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,378
Kullanıcılar
450,255
Son üye
lazkoray54

Yeni konular

Geri