DVD writer tamiri

1N4007

Üye
s.a arkadaşlar LG marka DVD writerım bozuldu çalışmıyor acaba bunun tamiri nasıl olur bilgisi olan var mı ???

Sürücüyü yazıcıyı hiç görmüyor mu yoksa görüyor dvd yi yazmıyor mu?

genellikle toz olduğu için lens görmeme sorunları olur. Temizleyici ürünler var yada sadece pamukla lensi silebilirsin. Ben bu şekilde bir kaç sürücü kurtardım. Bazı durumlarda dvd lazeri ömrünü tamamlıyor yada bozuluyor bu durumda lazerin olduğu modül değişmeli. Oda yedek parça bulmak zor.

Siz önce tos temizliği yapın. Duruma göre hareket ederiz.

DVD sürücü hiç çalışmıyor görüp görmeme olayı hakkında bilgim yok ?
yani elektrik almıyor ürün geçen gün bilgisayar format attım bilgisayarı yeniden başlattım sürücü bir daha hiç çalışmad hatta cd bile içinde kaldı .

Kartı Yanmiş Olabilir Elimde Bir Tane Samsung 223 Varda Canımdan Bezdirdi Beni Bir Ara Giriş Kartı Yandı Hurda Bi Tane Aldım Orjınalınden Onun Kartını Taktım Geçen Motoru Şıkıştı CD Vermedi Falan Filan Yani Demem O Ki Kartta Bişey Varsa Kartı Değiştirmen Lazım Yapabileceğin Pek Bişey Olacağini Sanmiyorum. Başka Güç Kabloları Başka Sata Kabloları Dene Anladiğim Kadarıyla PCden Pek Anlamıyorsun Ama Bıosda Çıkıyorsa Çalişiyordur BİlgisayarımdaÇıkacak Diye Birşey Yok Belki Aygıt Yöneticisinden Birisi DevreDişi Bıraktı

eskiden birçok bilgisayarcıda çalışmıştım. dedğiniz gibi belkide kartı yanmış olabilir sonuçta 8-9 senelik bir ürün...

Forum istatistikleri

Konular
128,450
Kullanıcılar
450,392
Son üye
slayersdu

Yeni konular

Geri