Formun gidişinden memnunmusunuz.

Sn gezer77 teşekkür ederim. başarılarınızın devamını diliyorum

biraz daha sade bir forum görüntüsü olsa daha hoş olur diye düşünüyorum.
Bu arada eklemek isterimki gayet güzel bir site kontrolkalemi
Fakat paylaşımın puanlı olduğu bir site isim verip reklam yapmak istemem forum görüntüsü gayet şık ve sade .
Gördüğüm kadarıyla burada puan sistemi olmamasına rağmen çokda güzel bir paylaşım var.

Teşekürler.

internetteki diğer elektrik elektronik forumlarını takip etmeye başladım
hepsine üye olup karşılaştırma yapıp sonuçları buraya eklerim
diğer forumlara üye arkadaşlar aradaki farkları yazabilir.
amacım vefasızlık veya kötü bir şey değil
araştırma yapmak sadece

senin beynin ile 100.000 üyenin beyni aynı glikozumu yakıyor acaba ??
bence forumu karalama ve insanları forumdan soğutma amaçlı açılmış bir konu silinmeli gördükçe sinirim bozuluyor

Eleştirilere açık olmak gerekir, formlar katılıma açık herkezin fikrini rahatlıkla dile getirebileceği yer olmalı.Bu nedenle ortak bir topikte forumun gidişatı tartışılması gayet normal ve bu topiğin kapatılması son derece yanlış olur.Yöneticiler saygısızca yazı yazanları yasal olmayan paylaşımları denetlemeliler.Başkalarının düşüncelerine saygı duymalılar.

Benim okulda gördüğüm konularım kısıtlı idi. Bu nedenle araştırma vb. konular için Kurban Bayramınız Kutlu Olsun - KontrolKalemi.Com sitesine üye oldum. Bu teknik siteye üye olduktan sonra ilk sene araştırma yapıp bir çok konuda kendimi geliştirdim. Daha sonra kafamı çevirip geçmişime baktığımda öyle bi yol katedmişimki ben de şaşırdım. Şimdi bana yardımcı olan site yöneticileri ve site yetkililerine borcumu ödemek için şimdi bana ortaya konulan sorunlara çözüm arıyorum, önerielrde bulunuyorum.

Emin olunki bu sitenin teknik kadrosu çoktan oturmuş. Her soruya mutlak cevap verebilecek birçok yöneticimiz var.

Tabi bazen işlerin yoğun olması siteyi etkiliyor. Bu demek değildirki yöneticiler bizimle ilgilenmiyor. İlgileniyor, bu teknik site 24 saat aralıksız hizmet veriyor.

Bazen eleştri yaparken lütfen ölçülü yapalım bu sözlerin burda bu şekilde boşuboşuna açılması bırak site yöneticileri biz üyeleri üzüyor.

Bende bir dönem yönetim kadrosundaydım
unutmayınki yöneticilerin görevi üyelerin sorularını cevaplamak değil,
forumun düzen ve asayişini sağlamaktır. burası mp3 veya video sitesi değil

bence en iyi mesleki gelişim forumu; tecrübe ile sabittir, 3 sene önceki halimle şimdiki arasında dünyalar kadar fark var,

bence bu site
mesleğini geliştirmek isteyen kişilerin soru sorduklarında ya da forumu gezdiklerinde her sorunun çözüm bulunabileceği bir forum
katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim
iyi çalışmalar

Sevgili kontrolkalemi çalışanları ve üyeleri,

Bu sitenin yıllardır kimlerle neler paylaştığını bilmeyenimiz yoktur.
Başka bir kontrol ve otomasyon paylaşım sitesinin sahibi olmama rağmen bu sitenin abimiz ve üstadımız konumunda olduğuna inanıyorum. Ve tüm konularda bana örnek olduğunu düşünüyorum. Arkadaşların dediği gibi kimse bu işten ekmek yemeden sadece sitenin server giderlerini çıkarmak için çalıştığı bir paylaşım sitesine hakaret etmek hiç hoş değil.

Diğer forum ve paylaşım sitesindeki arkadaşlardan ricam kendi işlerine baksınlar, ben kontrolkalemine gelir örnek alırım (çalmam) özgün video ve yazılar dökümanlar koymaya çalışırım, asla buradaki bir üye ile tartışmaya girmem, lütfen sizde bunu deneyin.

Sitenin bu kadar büyüdükten sonra illegal paylaşım yapması sitenin itibarını sarsacaktır, schneiderin reklamını alan bir kontrolkalemi ertesi günü ürünün cracklı paylaşımını yapması hoş karşılanmaz herhalde...

Yönetimdeki arkadaşlardan ricama gelince; gerilmenize hiç gerek yok çünkü yanlış birşey yaptığınızı düşünmüyorum. Site yoluna devam etsin, 2000 online üye ;) devam arkadaşlar...

Başarılarınızın devamı dileğiyle,

Rekabet güzeldir, muhabbetler daim olsun...

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,062
Son üye
elektronikcibirisi

Yeni konular

Geri