Hanlı

Üye
Merhaba arkadaşlar bi konuda yardımınıza ihtiyacım var..ufak tefek boya temizlik işlerim için tanklı hava kompresörü arayışındayım yalnız aklıma takılan bi sorun var ve bunun cvbı hakkında nette çok fazla kaynak bulunmadığı için sizlere danışmak istedim..50 Lt lik yağsız-sessiz olan kompresörler den almayı düşünüyorum yalnız onların sorun çıkarttığını dayanıksız olduğunu onun yerine yağlı olan modellerden almam gerektiğini söyleyen bi tanıdığım var onlar da da yağ akması bide ses yüksekliği vs gibi durumlar oluyomuş..Sizce hangisini almalıyım ?

Not:vidalı olan modellerden bulamıyorum yada pahalı

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba,
Sessiz kompresör denilen modellerin tamamı çin başka bir ülke'de üretim yok en büyük dez avantajları sürtünme yüksek kullanılan malzemeler çok kalitesiz (teflon ,motor sargısı vb...) ömür çok kısa ayda 1-2 defa kullanılacaksa iş görür ancak fazlası olacaksa 6 ayda hasarlanır kafaların fiyatları yaklaşık yenisi kadar.
Tavsiyem mutlaka klasik pistonlu bir ürün olması yönünde'dir, ses oranı artacağı için gerekirse kendi boyutlarında kabin yapılıp sesi kabul görür seviyeye düşürebilirsiniz.
Not: pistonlu kompresörlerinde kafalarının ABAC marka olanı tercih edin fiyatı ucuz olanlarda çin.

Merhaba,
Sessiz kompresör denilen modellerin tamamı çin başka bir ülke'de üretim yok en büyük dez avantajları sürtünme yüksek kullanılan malzemeler çok kalitesiz (teflon ,motor sargısı vb...) ömür çok kısa ayda 1-2 defa kullanılacaksa iş görür ancak fazlası olacaksa 6 ayda hasarlanır kafaların fiyatları yaklaşık yenisi kadar.
Tavsiyem mutlaka klasik pistonlu bir ürün olması yönünde'dir, ses oranı artacağı için gerekirse kendi boyutlarında kabin yapılıp sesi kabul görür seviyeye düşürebilirsiniz.
Not: pistonlu kompresörlerinde kafalarının ABAC marka olanı tercih edin fiyatı ucuz olanlarda çin.
Anladım Teşekkür ederim..Ay da 1-2 defa değil de özellikle evdeki panel kapıları boyamak ve o tarz Demir vb şeyler için kullanacağım..Klasik pistonlu dediğiniz yağlı olan tipler mi acaba

Merhaba,
Bu sessiz kompresörlerin sessizliği kendinin olsun . Nasıl olup pistonsuz ve yağsız ya da vidasız havayı sıkıştırıyor diye nette baya arama yaptım. Yabancı siteler dahil hicbiryerde doğru dürüst bilgi yok . Şaşırtıcı bir durum .

Kuletaş 50 lt.

kuletas-50-lt-sessiz-yagsiz-hava.jpg

https://www.akakce.com/kompresor/en-ucuz-kuletas-50-lt-sessiz-yagsiz-hava-fiyati,732571574.html

@Hanlı
24 lt liği kullanıyorum. Sessiz, Sıkıntısız, sorunsuz.
Üstelik evde kullanılacaksa;

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri