Kablo bulma

Beyler binadaki telefon kutusu yani ankastrede benim kablo hangisi diye ogrenmek istiyorum bunu hangi cihazla bulabilirim ?

Google da hat bulucu ya da lolo cihazi diye aratin. Fiyati 25-30 TL kadar olsa gerek. Bu cihaz ile bulabilirsiniz.

Cihaza gerek duymadan iki kişi ile yapabilirsin sen eline bir tornavida veya bir kablo al bir kişi telefonu açsın sende krone uçlarını kısa devre et çevir sesi kesildiğinde hat senin hattır.

Cihaza gerek duymadan iki kişi ile yapabilirsin sen eline bir tornavida veya bir kablo al bir kişi telefonu açsın sende krone uçlarını kısa devre et çevir sesi kesildiğinde hat senin hattır.
Arkadas evde telefon hatti var diye yazmista ben mi görmedim acaba

Lavabonun dediğini yapabilirsin ama o anda konuşan birinin hattını kısadevre edersen kulakların çınlayabilir :)
Eline bir sabit telefon al uçları açık olsun tek tek dene, evindeki telefonuda biri açıp şarkı söylemeye başlasın :D şarkı sesini duyduğun uçlar sana aittir. Hat çoksa türkü uzun hava olmalı :D

Yaşlı bey çevir sesinden bahsediyorum.

Örneğin Ben 1. dairede oturuyorum ve o anda görüşme yapıyorum. Benim hattımı reglet üzerinden kısadevre ettiğinizde ne olur ?
Sizin yöntemle de görüşmenin ortasına dalarsiniz :)

kısa devre olduktan sonra sesi nerden duycak anlıyamadım

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri