Koşu Bandı yapmak istiyorum

*hasan*

Üye
Merhabalar iyi günler arkadaşlar, ben kendi imkanlarımla bir koşu bandı yapmak istiyorum yardım eder misiniz varsa bilgileriniz paylaşır mısınız ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhabalar iyi günler arkadaşlar, ben kendi imkanlarımla bir koşu bandı yapmak istiyorum yardım eder misiniz varsa bilgileriniz paylaşır mısınız ?
mekanik tasarımını yap elektriksel konu kolay.

bu işten anlamıyorsan koşu bandına harcıyacağın zamanı bır başka işte kullan kazandığın parayla hazır koşu bandı al fiyatları okadarda fazla değıl

bu işten anlamıyorsan koşu bandına harcıyacağın zamanı bır başka işte kullan kazandığın parayla hazır koşu bandı al fiyatları okadarda fazla değıl
ben spor için dışarı çıkmıyordum oğlum aldı kullanıyorum tavsıye ederım

Senin için pahalı olmayabilir ben için pahalı.. Ben buraya yardım bulmak için yazdım kendim yapabilmek için.. senden fiyat öğrenmek için değil.

benımkısı bir önerı işine gelırse yaparsın gelmezse yapmazsın ayrıca bende satıcı değılım

Senin için pahalı olmayabilir ben için pahalı.. Ben buraya yardım bulmak için yazdım kendim yapabilmek için.. senden fiyat öğrenmek için değil.
Sn. *hasan* dikkat ederseniz arkadaşlar size kötü bir şey söylememişler fikirlerini belirtmişler. Bende söylediklerine katılıyorum yapmaya kalksanız cebinizden daha fazla para çıkacağı kesin kaldı ki elektrik ve mekanik bilgim yok demişsiniz. Buradaki arkadaşlar size her ne kadar elektriksel ve mekaniksel olarak yardım etmeye çalışsalar da eğer temeliniz yoksa işi başarmaya vakıf olamayabilirsiniz.
Ben hobi olarak uğraşacağım pahalı olsun ama benim olsun derseniz o başka p fakat maliyetinin önemli olduğunu vurgulamışsınız.

Sn. *hasan* dikkat ederseniz arkadaşlar size kötü bir şey söylememişler fikirlerini belirtmişler. Bende söylediklerine katılıyorum yapmaya kalksanız cebinizden daha fazla para çıkacağı kesin kaldı ki elektrik ve mekanik bilgim yok demişsiniz. Buradaki arkadaşlar size her ne kadar elektriksel ve mekaniksel olarak yardım etmeye çalışsalar da eğer temeliniz yoksa işi başarmaya vakıf olamayabilirsiniz.
Ben hobi olarak uğraşacağım pahalı olsun ama benim olsun derseniz o başka p fakat maliyetinin önemli olduğunu vurgulamışsınız.
Bende kötü bişey demedim zaten sadece aradığım önerinin bu türden olmadığını söyledim.. kimseye kabalık etmem öyle anlaşıldıysamda k.bakmasın tekin126.. ayrıca benim yapmak istediğim şey o kadar ayrıntılı bişey değil profillerden bisikletlerde olan dişliyi döndürmeye yarayan bilye sistemiyle döndermek fakat bu bantları falan nasıl olacağı konusunda takıldım onun için yazdım buraya yani elektrikle falan çalıştırmayacam..

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri