Mülakat sorusu

mulakat degil cins soru :D
pabuc dedim balata iste, biz balataya pabuc diyoruz.bunda yontrm parca degisimi. yai soldakini saga takarsin misal once balatayi taktin duzgun tutuor, diski degistirdin sapitti ha disk bozuk. yoksa da borulara bakilacak.
Hımm sayende bunuda öğrenmiş oldum yolgezer74 Teşekkürler.peki buna benzer bi soru sorayım sana.2 ve 3 tekerlekli elektrik li motorsikletler var.görmüşsündür belki. bunların fren sistemi neresinde bulunur.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Hımm sayende bunuda öğrenmiş oldum yolgezer74 Teşekkürler.peki buna benzer bi soru sorayım sana.2 ve 3 tekerlekli elektrik li motorsikletler var.görmüşsündür belki. bunların fren sistemi neresinde bulunur.
o turlerini pek inceleme firsatim olmadi.

Ok.bilgin olsun o zaman arka tekerin içerisinde

hangi manyak fren sistemii tekerin icine koyar ki:)
sen sistem derken frenin kendini kastediyorsan bilemem. ben fren dagiticisini sandim.

Merhaba ,

'' Sorunun cevabı '' başlığını yazmam biraz ben buldum imajı yaratmış olmalı .
Sayğım sonsuz .

Ben yazdım sen yazdın meselesi değil , bilğilendirmeniz için teşekkürler .
Sadece anlaşılır yazdım anlattım .
Teşekkürler , sağlıcakla kalın .Sayğılarımla ...

Kolay Gelsin .

Abi estafurullah, haddime olmaz.

hangi manyak fren sistemii tekerin icine koyar ki:)
sen sistem derken frenin kendini kastediyorsan bilemem. ben fren dagiticisini sandim.
Herhangi elektrikli motorun arka tekerine bak.tekerin orta kısmı komple kapalıdır.fren sistemi içindedir.bizzat kendim gördüm

Herhangi elektrikli motorun arka tekerine bak.tekerin orta kısmı komple kapalıdır.fren sistemi içindedir.bizzat kendim gördüm
o fren takımıdır. ben sistem deyince regülatör-dağıtıcı düşündüm. o genelde motorn altında tutulur. ısı ile hidrolik genleşsin daha iyi tutsun diye

Gittiğim bir mülakatta bana da bir binanın inşaatına başladığında baştan sona yapılacak işleri kalem kalem say demişti adam. Bilmiyorsan internetten araştır diyesim geldi.
Daha önce yapmış olmama rağmen insan pat diye karşılaşınca afallıyor haliyle. Ana hatlarıyla anlat dese neyse; iki yıl süren şantiyeler var neredeyse gün gün ne yaparız onu soracak.

İş başvurularındaki mülakatlarda kimileri senin ne bildiğini anlamaktan çok kendi egolarını tatmin etmeye çalışıyorlar. Bak mühendisi nasılda köşeye sıkıştırdım diyorlar bıyık altından. Hele kendisi mühendis değilse sen gittikten sonra oradakilerle gülüp eğlenecek ben ne çok şey biliyorum ama o mühendis olmuş bir şunu bile bilmiyor diye.
Bu konu başlığında sorulan soru da aynı şekilde üzüm yemek için değil bağcıyı taşlamak için sorulmuş.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,396
Kullanıcılar
450,282
Son üye
emrekrtd11

Yeni konular

Geri