Multimetre Önerisi

Şu ürünü almayı düşünüyorum. Unit UT 89X Dijital Multimetre

Sıcaklık ölçümü de gerekli olduğundan XD modelini almayacağım, düz X modelini alacağım. 750-1000₺ bandında önerebileceğiniz sertifikalı başka marka model var mıdır?

Teşekkür ederim.

Biraz daha İlave yapın
Unit UT-139C alın.
Otomatik ölçüm özelliği var.
Biraz daha dediğiniz bir %50 kadar daha para ödemem demek. Yani en ucuz 1500-1600 bandında satılıyor. Bu fiyat bandına çıkınca daha başka alternatif çıkar mı gerçi hiç bakmadım ama.

Şu ürünü almayı düşünüyorum. Unit UT 89X Dijital Multimetre

Sıcaklık ölçümü de gerekli olduğundan XD modelini almayacağım, düz X modelini alacağım. 750-1000₺ bandında önerebileceğiniz sertifikalı başka marka model var mıdır?

Teşekkür ederim.
Bu ürüne F/P şampiyonu diyorlar . Ben bu ürünle proskit mt 1236 arasında kaldım . Proskit aldım . Çünkü UNİ-T olanda auto range özelliği yok . Artık çat çut yapılacak her ölçüm için düğme çevirmek bana çok ilkel geliyor .

Bu ürüne F/P şampiyonu diyorlar . Ben bu ürünle proskit mt 1236 arasında kaldım . Proskit aldım . Çünkü UNİ-T olanda auto range özelliği yok . Artık çat çut yapılacak her ölçüm için düğme çevirmek bana çok ilkel geliyor .
Bu da güzele benziyor ama Proskit'in cımbız, tornavida vb. malzemeleri çok kalitesiz. Multimetresine de bu yüzden pek sıcak bakmıyordum. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz?

Bir de şu ürünü buldum: Aneng SZ18 Pro.

Bu marka hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

Ben de unit 89serisi ile zoyi 703s arasında kaldım. Osiloskop ile multimetrenin aynı alette olması dışında bir olayı yok fakat acaip cezbediyor 😥

Unit candır cann
Unit 'in Bir çok (10-15) cihazını kullanıyorum. UT-139C den daha üstün, UT 71E modeli de var.
bir fluke ve brymen olmasa da ;
alınabilir fiyatlara, kaliteli ve yüksek doğruluklu ölçüm yapan cihazlar üretiyorlar.

UT-139C nin yüksek doğruluklu ölçümleri, az pil tüketimi, TrueRMS , kapasite, frekans, sıcaklık, otomatik ölçüm özelliği, Duvar altı elektrik takibi (NCV) için tercih edilebilir.
Başkaları kullanmadıkları cihazları da önerebilirler,
Multimetre alacaklara;
Bütçeleri ne olursa olsun, bir şekilde bütçelerini ayarlayıp ve ileri de "KEŞKE " dememeleri için, Başlangıç, giriş seviyesi, öğrenci, hobi, PRO tüm kullanım alanlarına hitap eden;
UT-139C yi (Memnuniyetle, güvenle, Kullandığım cihazı) öneriyorum.
S833ca4da884b47c0945aa0b257c078c1w.png_640x640.png_.webp

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,399
Kullanıcılar
450,290
Son üye
Lowery

Yeni konular

Geri