PLC Eğitim Seti

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Stoktan anında çok uygun fiyata Türkiyenin her yerine
www.stssistem.com sitesini ziyaret ederek firma üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar ben ünüversite okuyorum 2 yıllık plc'yi öğrenmem için tavsiye edeceginiz bir kitap varmı acaba yardım ederseniz cok sevinirim

recep çetin salman kurtulan yavuz eminoglu hocalarımızın kaynaklarından yararlanabilirsiniz egitim hayatınızda başarılar dilerim

bence bu tür kitaplardan pekfazla birşey öğreneceğini sanmıyorum....çünkü piyasada bulunan kitapların çoğu sadece salman kurtulan hocanın kiler hariç diğer dillerden çeviri...
çevirilerde bulunan kelimeler veya cümlelerin birçoğu havada kalıyor bir şeyler öğreneyim derken hepten aklın karışabilir...benim tavsiyem kurslara gitmendir en azından aklındaki soruları sora bilme imkanına sahipsin...S7 göründüğü kadarı ile basit bir program değil....

bu kitap step-7'yi laf kalabalığına girmeden, bol örneklerle anlatıyor. bizler s7-200'ü bu kitap üzerinden anlatmayı tercih ediyoruz. temrin uygulamalarımızda bu kitaptan alınmadır. o yüzden tavsiye ederim.

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun.
Bir konuda danşmak istiyorum. Başlangıç seviyesinde PLC bilgim var. S7-200 üzerinde çalışmak istiyorum, önerebileceğiniz bir PLC eğitim seti (yazılım,örnekler.. dahil). Ankara' da bulunuyorum, eğer hemen temin edebileceğim bir yer olursa daha iyi olur. Yardım ederseniz sevinirim

Ankarada ferma mühendisliğin eğitim setleri oldukça iyi fiyat için görüşmenizi tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,246
Kullanıcılar
450,056
Son üye
atas.27

Yeni konular

Geri