proteus hakkında yardım

DarkLyrics

Üye
arkadaslar benim proteus programımda

* led display ( 1 digit ortak anotlu ) < programda var fakat ayaklarının yeri deisik ares e uymuo

* 7805 entegresinin packeti yüklü diil aresde
*7107 enteggreside aynı sekilde
* cd 4049 entegresinin
packet programlarını nereden bulabilir ve ekleye bilirim
yardımcı olurmusunuz

simdiden yardımlarınız için tesekkür ederim

ögrenciyim kocaeli üniversitesinde bir devre yapmaya ugrasıorum yardımlarınızı bekliorum tesekkür ederim

7.5 sp3 de aradıkların var.

Eleman seçerken sağ alt pencerede pcb prewiev penceresinde kılıf şekli var,ona göre seç...

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    66.5 KB · Görüntüleme: 41
tesekkür ederim paylasımın için ben 7,0 sürümünü kullanıorum birde bu elemanı ares e attıgımda ares sekli olmayan elemanları tanıtman gerektigini söylüo bu konudada bir yardım alırsam cok mutlu olacagım
devrem acaip karısık bir devre ondan bu kadar cok sorum vr kolay gelsin tekrardan tesekkür ederim buraya hocamın önerisi üzerine geldim ve cok ise yaradıgın görüorum ...

proteusta istedigin elemanın bacak ölcülerini biliyorsan onları göz önünde bulundurarak kendi macrolarını yapabilirsin ( ares simgesi )... proteus macrolar yada paketler nasıl yapılır biraz BAkın forumda bulursun arkadasım.. KOlay GElsin

tesekkür ederim ama devremi suraya bir eklemeyi ögrensem göstercem ama :S cok acaip karıstırdım herseyi acaip karısık bir devre ve elemanların bir cogunu bulamadım daha dedigini inceleyecegim

arkadaslar ben Proteus 6.3 kullanıyorum. yeni başladım. standart devre çizimi yapıyorum. sıkıntım yuvarlak ( kıvrımlı ) hatlar yapamıyorum. çizdigim yollar hep köşeli. nasıl yapabilirim. iyi çalışmalar.

7.5 sp3 kullansan daha iyi olur senın ıcın onda soyledıgın ozellıkler war... kolay gelsın

proteus 6,.. yerine 7,.. tavsiye ederim bula blirseniz eleman sayısı biraz fazla ve eklen tler
daha cok

arkadaşlar ben de bir proje üzerinde çalışıyorum proteus 7.0 kullanıyorum devrekde 16F628A kullandum ama simülasyonda no model sipecified diye hata veriyo sizce neden olabilir ve bunu nasıl düzeltebilirim?

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri