siemens s7-200

siemens s7-200 cihazının çıkışı kaç volt bilen arkadaşalrım lütfen cevaplasın

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Selam,
s7200 lerde çıkış gerilimi 24 VDC dir.

Kullandığın modele göre değişir dijıtal çıkış 24 v veya 220 v olabilir.AC/DC/RLY ise çıkış 24v veya 220v olabilir.AC/DC/DC ise çıkış yalnız DC. 24 volt olur.
Kolay gelsin.

arkadaşlar plc similasyom programı nmerden indirebilirim

Plc rÖle ÇikiŞli İse her tÜrlÜ gerİlİm ÇikiŞi kolayca elde edİlebİlİr.transİstÖr ÇikiŞli İse sabİt +24 vol ÇikiŞ alinabİlİr. anolog ÇikiŞi İse ya 0...10 v gerİlİm ya da 0...20 ma akim ÇikiŞlidir.

ya arkadaslar hiç yeri değil biliyorum ama araya araya kafam şişti S7-200 plc programını bulamadım sınavım var çalışmam lazım program yok eğer sitede varsa lütfen link ekleyin....Yardımlarınıza şimdiden teşekürler

kardeşim kullandıgın modele ve cpu tipine göre degişir örnegin etiketi üzerinde AC/DC/RLY ise 220V ama DC/DC/DC ise 24V çıkışa sahiptir tabi CPU tipene çok dikkat etmen gerekir

arkadasım banada lazım s7200 nerden indirebilim

s7-200 microwin 4.0 programını nerden bulabilirim sitede aradım bulamadım şimdiden saolun

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,021
Son üye
eimqoeL

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri