Skandallarla Türkiye

volcanoss
anayasa değişmeden değiştirilmiyor..
haberleri Doğan medyası, atv, star fox vırt zırt gibi kanallardan dinlememenizi tavsiye ederim.

sayın uffuk

demek istediğim şu : yök içerisindeki kadrolaşmanın değişmesi için yani personel değişimi için demi anayasa değişmesi gerekli acaba ?

ayrıca genelde haberleri dha ve aa nın internet sitelerinden takip ediyorum.

Sayın uffuk

Bir takım medyanın resmi belgelerle kesin bir şekilde yalanlanmış kara ve gri propaganda amaçlı haberlerini burada gerçekmiş gibi dile getirerek şanlı Türk Silahlı Kuvvetlerini itham ve zan altında bırakmaya kalkmayın.

Size Forum Kurallarını hatırlatmak istiyorum

İlgili Maddeler.

1.6 ) Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Nizamlarına aykırı davranışlarda bulunmak ve Türk Milletinin örf, adet ve geleneklerine uygunsuz hareketlerde bulunmak yasaktır.
1.7 ) Türkiye Cumhuriyetine, kişilere, kurumlara hakaret etmek veya argo kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.
3.6 ) Burası mesleki gelişim platformudur burada siyasi parti propagandası, din, ırk ve spor tartışmaları yapılamaz.

Referandumla çalınan soruların ne alakası var? Referandum maddelerin içerisinde ne yök ne ösym nede başka bir konu geçmiyor ama siz konuyu ısrarla alakası olmadığı halde siyasi propagandaya çekiyorsunuz. Gidin ilk önce referandum maddelerini okuyun sonrada başka bir foruma girip istediğiniz propaganda faaliyetini yürütün. Ancak burada buna izin vermeyeceğim.

Ayrıca Sayın demirdöven sizde siyasi tartışma yaratacak söylemlerden kaçınınız herkesin fikri kendine yeter. 12 Eylül 2010 tarihinde herkes fikrini söyleyecek zaten.

Etrafıma herzaman iddia ettiğim bir bir konu, bu son gelişmelerle ne kadar haklı olduğumu gösterdi, benim iddiam şuydu, bu ülkede ösym ve belli bir zümre belli bir zaman aralığında öss vs sınavlarda kızların daha çok başarılı olmasını (!) bir şekilde sağladılar, bunu etrafta sağını solunu bilmeyen kızların, üniversiteleri çok arahatlıkla kazanmalarından anlıyabilirsiniz ( başarılılar zaten başarılıdır, farklı iki noktadan bir doğru geçer )...

bana göre en ilginç yorum bu. Diğer taraftan insanoğlunun devreye girdiği bir yerde tarafsızlığın olabileceğini düşünmek hata olur.

anayasa değiştirileceğine yökün içerisindeki kadrolaştırma değiştirilsin demek siyasi bir görüş değil midir onuda anlamadım.

Kopya birşey değil arkadaşlar bugün 2 bin liraya lise 15 bin liraya açıköğretim diploması veriyorlar.Hemde noter tasdikli,tamamen bilgisayardan bilgilerinizi değiştirerek orjinal kesinlikle sahte olmayan diploma yapıyorlar.Sisteme bakar mısınız kimler ne kadar para indiriyor siz düşünün.Demem o ki soruların çalınması hiçbirşey,bizim milletimiz yolsuzluğa meğilli olduğu sürece bu düzen böyle devam eder.
.

bunu bende duymuştum hatta işe alım sürecinde bir arkadaşın başvurusunda ortaya çıktı

üniversitelerin matematik bölümlerini okuyan-bitirmiş kişilerin,başkalarının yerine üniversite sınavlarına girdiklerini yıllardan beri duyarız biliyoruz,ki onu bırakın bilişim konusunda tamamen dışarıya bağlı bir ülkede bazıları belkide sınava dahi girmeden istediği bölüme yerleştiriliyor....

insanı organları için kaçıranların olduğu bir ortamda,üniversite sınavında üçkağıtçılık solda sıfır kalır...

Etrafıma herzaman iddia ettiğim bir bir konu, bu son gelişmelerle ne kadar haklı olduğumu gösterdi, benim iddiam şuydu, bu ülkede ösym ve belli bir zümre belli bir zaman aralığında öss vs sınavlarda kızların daha çok başarılı olmasını (!) bir şekilde sağladılar, bunu etrafta sağını solunu bilmeyen kızların, üniversiteleri çok arahatlıkla kazanmalarından anlıyabilirsiniz ( başarılılar zaten başarılıdır, farklı iki noktadan bir doğru geçer )...
( 07-09-2010 )

Ben bu iddiamı yaptığımda bazıları uçmuş demişlerdir, fakat son ygs rezilliği ne kadar ileri görüşlü olduğumu kendi adıma tescillemiş oldum...

Bence tek bir soru kıtabına bakıp bunu 1.700.000 soru kıtapcıgına genellemek yanlıs olur Daha kapsamlı arastırılıp oyle sonuc cıkarmak daha uygun olur

Forum istatistikleri

Konular
128,391
Kullanıcılar
450,276
Son üye
ESENBEL

Yeni konular

Geri