Türkiye içinde önemli kurum ve firma ziyaretleri

omertek

Usta Üye
Merhaba arkadaşlar

Öncelikle forum yöneticilerine sonra foruma yazarak katkıda bulunan herkese , son olarak da şuan yazacağım konu ile ilgili bana ilham veren , kullanıcı adı benogretmenim olan hocama teşekkür ediyorum.

Kısaca anlatmam gerekirse forum yöneticilerinin yapacağı organizasyonlarla önemli kurum ve firmalara ( TAEK gibi ) ziyaretler düzenleyebilirmisiniz ?

Bu tür ziyaretler güzel olur aslında. İnsanların bakış açısı değişir, ufku açılır.

merhaba

ziyaretten kastınız kurum veya firmalar ile raportajmı, forum üyeleri olarak grup ziyareti şeklindemi?

Grup ziyareti şeklinde düşünmüştüm.

Ziyaretlerin sebebi ne olacak? Teknik gezi falan herhalde..
resmi bir hüviyet yoksa kurumların ilgileneceğini sanmam, EMO bazen bu tür teknik geziler düzenliyor.

Promosyon hediyelik kapma, takvim kalem dağıtılırsa gelmeyi düşünürüm :D

Doğrudur kişisel olarak bu tür ziyaret yapmak zor olur herhalde.Fakat Kontrolkalemi gibi değerli bir topluluk , forum yöneticileri ve forum içindeki değerli üstadlar sayesinde bu işin olacağını düşünüyorum.

Promosyon hediyelik kapma, takvim kalem dağıtılırsa gelmeyi düşünürüm :D

Bunun için bizi ziyaret etmeniz yeterli.Çayımı içersiniz , promosyona olarak da ayarlarız birşeyler :)

Teşekkürler sizi hatırlamak bi anı fotosu çekmek kafi :) kurum içinde geçerli bu düşüncelerim işi biraz sulandırayım demiştim

Bu cemaat Win Fuarlarından başka yerde bir araya zor gelir :D Düşünce güzel ama uygulama zor...

Forum istatistikleri

Konular
128,472
Kullanıcılar
450,424
Son üye
mariam

Yeni konular

Geri