TİA V13 Proje Açma Sorunu

Merhaba TİA V13 versiyon kullanıyorum.Backup açarken resimdeki problemle karşılaşıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20151207_171853.jpg

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ekran 1.png
ekran 2.png
Slm. Tiaportal basic , profesional veya advanced v13 sp1 kurmalısın.
Sendeki tiportalın ya sp1 eksik ya düzgün kuramamışsın yada eksik kurmuşsun.

Tiaportalı açtıktan sonra helpine bak orada versiyon yazar. hepsi update1 olmalı

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 29357 Ekli dosyayı görüntüle 29358 Slm. Tiaportal basic , profesional veya advanced v13 sp1 kurmalısın.
Sendeki tiportalın ya sp1 eksik ya düzgün kuramamışsın yada eksik kurmuşsun.

Tiaportalı açtıktan sonra helpine bak orada versiyon yazar. hepsi update1 olmalı

merhaba dediğiniz gibi güncellemeleri yaptım fakat bu kez de startdrive standalone diye bir güncelleme istiyor resimlerden anlarsınız. bu güncellemeyi Siemens in kendi sitesinden yapamıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_20151215_105733.jpg
    IMG_20151215_105733.jpg
    287.9 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20151215_113430.jpg
    IMG_20151215_113430.jpg
    219.9 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20151214_115536.jpg
    IMG_20151214_115536.jpg
    398 KB · Görüntüleme: 33
merhaba dediğiniz gibi güncellemeleri yaptım fakat bu kez de startdrive standalone diye bir güncelleme istiyor resimlerden anlarsınız. bu güncellemeyi Siemens in kendi sitesinden yapamıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim.
kardesim startdrive standalone yukledim simdide proje acarken resimdeki hatayi veriyor.
TIA Portal V13 hata.jpg

Step 7 indirmesi bittimi onuda güncelledinmi?
sende olan kurulum dosyalarin isimlerini yaz ozelden gerekirse tekrar kuralim yarin sabahtan ozelden yaz pek isim yok yapariz yarin

Step 7 indirmesi bittimi onuda güncelledinmi?
sende olan kurulum dosyalarin isimlerini yaz ozelden gerekirse tekrar kuralim yarin sabahtan ozelden yaz pek isim yok yapariz yarin
tamam kardeşim şimdilik oldu açabiliyorum projeleri ilerleyen zamanlarda bir sıkıntı olursa yazarım hersey için teşekkürler.

Tia Portal v13 için Sp1 güncellemesini yaptım ancak Startdrive v13 Sp1 i Siemensin sitesinden indiremiyorum. Versiyon farklı diyerekten Tia Portal Açılmıyor.
Sorunu nasıl çözebilirim.Yardımcı olabilecek biri var mı lütfen..

Slm.
Automation Software Updater çalıştır gerekli olan güncelleme ve eklentileri bulur download düğmesi aktif olduğunda indir ve kur.

Çalıştırdığımda Web sitesi üzerinden yükle diyor. Yüklemeye çalıştığımda ise doğrulamadan sonra buna yetkiniz yok mesajı çıkıyor..Başka türlü indirme şansım var mı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,261
Son üye
frappuccinot

Yeni konular

Geri