TB6560 kontrol kartı aldım lütfen yardım edin az zamanım kaldı

z axis ayarlarını step 5 dir 4 yaptım şimdi z den komut verince z dönüyo onu düzelttim fakat x ve y de hala haraket yok :)
edit : x ekseni de step 1 dir 7 yaptım oda düzeldi kendi kendime yapıyorum galiba :D
Yabancıların dediği gibi oldu sanki; Look Ma no hands! Kazım Ustamın fırçalarını bile özledim hala sesi soluğu çıkmıyor inş. sağlığı yerindedir!
1318582275_look_ma_no_hands-261x300.png

Az zamanım kaldı diye yazınca heyecanlandık, şimdi keyifle pazar kahvemizi içebiliriz. Özür dilemene gerek yok bilinmeyen çok şey olunca karışıklık doğaldır.

ödemeyi karşı tarafa aktarmak için az zamanım kaldı demiştim :) yani kart arızalı ise geri gönderirim diye ama sizin sayenizde her şey çalıştı test için elinde deneme g kodu olan varmı acaba bi yükleyip deniyeyim diye düşündüm de :)

edit mach3 klasöründe örnek kodlar varmış ve test ettim gayet güzel çalışıyo

Son düzenleme:
abiler son bi sorum var sizlere windows xp de gayet güzel calışan kart windows 7 de çalışmadı acaba kart mı uyumlu değil yoksa windows değiştiğinde pinlerde mi değişiyo

Yok abi 32 bit internette bulduğum bütün pin sinyal ayarlarını denedim ama olmadi

pin ayarları niye değişsin ki
ben denemedim ama 64 bit de mach3 çalışmıyor diyorlar.

Win7- 32 bit ve doğru Mach3 ayarları buluşamamış olabilir mi?

XP de çalışan pin ayarların hepsini aynasini yaptım ama çalışmadı başka ayar yapmak mi gerekiyor acaba

XP de tam çalıştırana kadar çok şey denediniz. Kastım Win7 kurulu iken, doğru Mach3 ayarları ile denediğinizden emin misiniz? Eminseniz Win7 den bizde şüphe duyalım. XP den sonra tekrar Win7 kurup denediniz mi?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,075
Son üye
oodak

Yeni konular

Geri