Turkcell T 50 telefon hakkında

tekin126

Profesyonel Üye
merhaba arkadaşlar teknolojıye ayak uyduralım azıcık köşesındende olsa T 50 telefona talıp oldum Vestel fabrıkalarında uretılıyor konu hakkında bılgısı olan varsa aydınlatırsa sevınırım

ZTE diye bir çin firması üretiyormuş

Son düzenleme:
Telefonun ilk parti üretimi ZTE tarfından Çinde üretildi 2.Parti üretim ise Vestel fabrikasında yapılacak deniliyor.

ZTE diye bir çin firmayı üretiyormuş

sayın Murathan teşekkür ederım video superdı hele sonunda adamın hareketine bayıldım t50 konusunda tam karar vermedim ama sanırım olmayacak sebep pazarlama uygulamaları eskışehir bayıı aradım telefon var dedıler bir adet tamam geliyorum satmayın dedım kampanyalı yanı hattı olana verıyorlarmış 12 veya 24 ay taksit hiç sevmedığım olay ayda 40-50 tl taksit ödemek turkkcell hattım 15 senelik ama sadece basit taksit sebeyle vazgeçtim gıbı peşin alabıleceğım yer bulursam alacağım

türkcell hat kullanıyorsanız, türkcell'in sitesinde peşin satın alma seçeneği var diye biliyorum

aynen turkcell sitesinden peşin alabiliyorsunuz, bahsedilen kampanyalı fiyatı 43 tlx24 iki sene ödüyorsunuz ama peşin alacagım derseniz kampanyasız olarak 699 tl ye alabiliyorsunuz. http://www.turkcell.com.tr/cihazlar...-T50-/-Exact&gclid=CI2UwoPyg8ACFUfnwgodIDEAyQ
fiyatının uygun olması kamera özelligi adroidi işlemci hızı vs sanrm bende bu teli alacagım, kullanan arkadaslar varsa herhangi bir şikayetleri varmıdır merak ediyorum.

sayın Murathan teşekkür ederım video superdı hele sonunda adamın hareketine bayıldım t50 konusunda tam karar vermedim ama sanırım olmayacak sebep pazarlama uygulamaları eskışehir bayıı aradım telefon var dedıler bir adet tamam geliyorum satmayın dedım kampanyalı yanı hattı olana verıyorlarmış 12 veya 24 ay taksit hiç sevmedığım olay ayda 40-50 tl taksit ödemek turkkcell hattım 15 senelik ama sadece basit taksit sebeyle vazgeçtim gıbı peşin alabıleceğım yer bulursam alacağım
Süleyman Bey 15 yıllık müşteri iseniz Sarıkutu kampanyasından faydalanıp daha ucuza alabilirsiniz bi inceleyin ;)

turkcell muşterı hızmetlerıyle işi tatlıya bağladık:)) salı gunu t50 elımde olacak aslında kullandığım telefonda kaç yıldır kahrımı çektı bıraz yavaşladı samsung gt-s5300 fena telefon değıl artık yenısını alalım dedık oğluma bıraksam sony z2 alacakta yazık o telefona hem 2000 tl hemde benım yaşta bırı için lüks sanırım yaklaşik aynı işi görecek gıbı gerçı sony de çok özellıkler var teknolojiye tam ayak uyduramasakta duşe kalka:) arkasından gıtmek lazım ben bu samsung ta seslı internet araması vs yapıyorum o hoşuma gıdıyor yazmadan ıstedığımı bulabılıyordum t50 inşallah aratmaz samsung u :)

aynen turkcell sitesinden peşin alabiliyorsunuz, bahsedilen kampanyalı fiyatı 43 tlx24 iki sene ödüyorsunuz ama peşin alacagım derseniz kampanyasız olarak 699 tl ye alabiliyorsunuz. http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/turkcell-t50?utm_source=googleadwords&utm_medium=cpc&utm_content=Adwords Cihaz-Satıs-/-T50-/-Exact T50&utm_campaign=Adwords Cihaz-Satıs-/-T50-/-Exact&gclid=CI2UwoPyg8ACFUfnwgodIDEAyQ
fiyatının uygun olması kamera özelligi adroidi işlemci hızı vs sanrm bende bu teli alacagım, kullanan arkadaslar varsa herhangi bir şikayetleri varmıdır merak ediyorum.

Aklı olan taksitle almasın bence hiç anlamı yok 333 tl fazla ödemenin ...
Taksitle 43x24= 1032 TL
Peşin 699 TL

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,375
Kullanıcılar
450,248
Son üye
SHARP46

Yeni konular

Geri