Yaskawa H1000 yardım

Yaskawa H1000 sürücü var elimde buna kablo ile ikinci hız bağlamak istiyorum, hem girişini bilmiyorum hemde parametrelerini bulamıyorum yardımcı olabilecek olan var mı?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Yaskawa H1000 sürücü var elimde buna kablo ile ikinci hız bağlamak istiyorum, hem girişini bilmiyorum hemde parametrelerini bulamıyorum yardımcı olabilecek olan var mı?
Yaskawa H1000'ler Çin'den gelen vinçlerde olur genelde. Türkiye'de satışı olmadığı için desteğini de bulmanız zor olabilir.

Merhaba , öncelikle A1-02 parametresini 2220 ayarlayıp ,2 kablolu bağlantı yapmanız gerekiyor (örnegin)
Daha sonra dışarıdan gelen dijital sinyaller ile ileri-geri ,hız vb. kullanabilirsiniz

B1-02 parametresi ile inverter start sinyali seçimi bu parametresi 1 yapılır ise dijital girişlerden S1 ileri ve S2 geri hareketi yapabilirsiniz.

Önemli bir nokta S3 dip switch konumu NPN yada PNP seçimidir

Bundan sonra yapmanız gereken S3 S4 S5 S6 varsayılan olarak kayıtlı hız frekanslarını kullanabilirsiniz bu kayıtlı hızlar ise d1-01 den d1-15 e kadar olan parametrelerdir ( 4 adet giriş için toplam 16 farklı hız kombinasyonu

(SC ucu ile S1,S2,..S6 girişleri kısa devre ettirerek te kullanabilirsiniz, harici bağlantı için yardimcı olabilirim)

Bir sorun okursa yardimcı olabilirim, kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,407
Kullanıcılar
450,312
Son üye
ErkanGlc

Yeni konular

Geri