Çay Kazanı Belirli Zaman Aralığında Çalışması

https://cata.com.tr/urun/akilli-smart-urunler/akilli-switch-modul-wi-fi-zaman-ayarli
https://cata.com.tr/urunler/akilli-smart-urunler?page=1

16 amper ürünü yok bildiğim .

Ürün 10 Amper kontaktör ile olur
Başka firmanını en az 16 amper ürün kontaktörsüz kullanımı ile

Ekli dosyayı görüntüle 94159
Ustam bu tür minyatür röle içeren hiçbir cihazı doğrudan rezistansa bağlayıp çalıştırmam. Üzerinde 16 A yazsa benim rezistans 10 A çekse bile güvenemem. Bunların çoğunun içinde kalitesiz çin malı minyatür röle oluyor. İçinde schrack, finder, omron gibi kaliteli röle olduğunu bilirsem belki bir ihtimal cesaret edebilirim. Merak ettim Cata nın içini açtım şimdi. İçindeki röle DYZK midir OYZK midir adı bile okunamayan çin malı bir röle.

4y0vvy3.jpg

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bende s-link sl-01 16A'lık olanı var fakat yüksek watt'larda üzerine yazılanlara ne kadar güvenilir bilmiyorum. Ben 9 watt bir led ampulu hem istediğim zaman, hem de otomatik uzaktan yakıp söndürüyorum. Akıllı cihazlar için ortamda kablosuz internet olması gerekiyor. Kendi içerisinde program tutan var mı bilmiyorum. Diğer türlü telefon üzerindeki uygulaması ile yaptığınız program saatlerinde açılıp kapanmasını ayarlayabiliyorsunuz. Bunun için de telefonun ayarlanan program saatlerinden önce açık ve internet bağlantısının da olması gerekiyor.

Hocam neden garipsediniz ki? Prop herhangi bir kalitesiz X markasıda olabilir. Çoğu semaverin çeşmesi plastiktir cihazın gövdesine montajlıdır ve semaverin içindeki su kaynamasına rağmen çeşme zarar görmez. Plastik kola şişesinin içine ağzına kadar su doldurup alev üzerine tutun şişe birazcık şekil değiştirsede içindeki su fokur fokur kaynar. Eğer semaverin içinde su yoksa işte o zaman nanay.. Demliklerde öyledir. İçinde su varken demlik zarar görmez ama içine su koymayı unutup ocak üzerinde biraz bekletirseniz lülüğü hemen düşer. Muhtemelen bunları biliyorsunuzdur da garipsemenize şaşırdım.
Garipseyeceğim tutmuş bir an. Bir merak edip sordum.
Demek hata etmişim.
Sizin de ısrarla söylemeyeceğiniz tuttu.

Sıkıntı yok...
Selamlar....

Garipseyeceğim tutmuş bir an. Bir merak edip sordum.
Demek hata etmişim.
Sizin de ısrarla söylemeyeceğiniz tuttu.

Sıkıntı yok...
Selamlar....
Kızma hocam. Arkadaş marka model bilgisi paylaşır belki. Selam..

Bende s-link sl-01 16A'lık olanı var fakat yüksek watt'larda üzerine yazılanlara ne kadar güvenilir bilmiyorum. Ben 9 watt bir led ampulu hem istediğim zaman, hem de otomatik uzaktan yakıp söndürüyorum. Akıllı cihazlar için ortamda kablosuz internet olması gerekiyor. Kendi içerisinde program tutan var mı bilmiyorum. Diğer türlü telefon üzerindeki uygulaması ile yaptığınız program saatlerinde açılıp kapanmasını ayarlayabiliyorsunuz. Bunun için de telefonun ayarlanan program saatlerinden önce açık ve internet bağlantısının da olması gerekiyor.
Üstadım üzerinde 16A yazıyorsa ben çekiklere güvenmediğim için bu cihaza en fazla 7-8A çekecek bir cihaz belki belki bağlarım. 9W lık bir led ampül 600-700 mA kadar akım çeker. Bunuda çalıştırsın artık ;)
CATA da söylediğiniz gibi bir durum yok. Telefona uygulama yüklüyorsunuz, uygulamada girdiğiniz açma kapama bilgileri kullandığınız programın sunucularına kaydediliyor. Bundan sonra telefonunuz kapalı olsa da akıllı röle işlevini yerine getiriyor. Benim kullandığım uygulama Tuya Smart.

Şimdi aklıma geldi ekleyeyim. Bende birde Tplink tapo p100 var. Bu alet elektrik kesilip geldiğinde son durumunu korumuyordu. Açıksa da elektrik geldiğinde kapalı kalıyor kapalıysa da kapalı kalıyordu. Daha sonra Tplink bir güncelleme yaptı artık son kalınan durumuna geliyor.Bu cihazda da telefonun açık veya kapalı olması farketmiyor. Sizde cihazınızın yazılımını kontrol edin. Belki güncelleme gelmiştir ve telefon kapalı olsa bile çalışıyordur.
2000 watt cevabı verildi sadece !!!
Daha ne gibi bir bilgi verilmesi lazım hocam? 8,69 Amper yapıyor.

Hocam siz benim "Kızma hocam. Arkadaş marka model bilgisi paylaşır belki. Selam.." postuma istinaden bu cevabı yazıyorsunuz galiba. Ben bu cevabı konu sahibi için vermedim. Sensör paylaşan arkadaş sensörün marka model bilgisini de paylaşır belki dedim. Adem Beydi sanırım.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,090
Kullanıcılar
451,395
Son üye
ozer4

Yeni konular

Geri