Öğrenciyim, Hidrolik-Pnömatik-Otomasyon Konusunda Faydalı Olabileceğim İş Arıyorum

ahmac

Üye
Merhabalar, adım Mahmut. 1989 doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Hidrolik-Pnömatik bölümü mezunuyum. Mezuniyet yılımda Gazi Üniversite'si Talaşlı Üretim Öğretmenliği Bölümü'nü kazandım. 2 sene burada eğitim aldıktan sonra tekrar sınavla Marmara Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği Bölümü'ne geçiş yaptım ve şuanda burada eğitimimi sürdürmekteyim. İnşallah Haziran 2013'te mezun oluyorum. Lise de iki ayrı pnömatik firmasında staj yaptım. hidrolik sistemlerin projelendirlimesi, hesaplamaların yapılması ve devreye alınması alanında hizmet veren bir firmada 1 yıla yakın (2012 ağustos'a kadar) çalıştım. Autocad ve solidworks programlarını orta seviye kullanabiliyorum.Ufak bir çalışmayla ileri seviyeye getirebilirim.

Bunların yanında benim yapmak istediğim ise;

Liseye bilgisayar bölümünde başlangıç yaptım. Fakat tesadüf eseri Hidrolik-Pnömatik bölümünün varlığından haberim oldu ve tamamen kendi isteğim doğrultusunda bu bölümü tercih ettim ve severek okudum. Hidrolik-Pnömatik sistemlerin tasarımı, proje çizimi, sistem uygulamaları, devreye alma + plc proje tasarımı ve elektrik bağlantıları konusunda uzmanlaşmak istiyorum. Bunların dışında makina tasarımınında çok fazla ilgimi çektiğini ve kendimi geliştirmek istediğim bir alan olduğunu eklemek istiyorum.

Dürüst insanlarla tanışmak dileğiyle zamanını ayıran herkese teşekkür ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,838
Kullanıcılar
450,934
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri