Özel hastanede teknisyenlik

Merhaba ustalarım
Özel hastanede işe girmeyi düşünüyorum teklif geldi bana.
Sizler değerli ustalarıma sormak istiyorum, özel hastanede çalıp teknisyen olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ne gibi işler yapılıyor hastanede zorluk seviyesi nasıldır. Birde elektrik pano kalfasıyım elektrik bilgim var karşılaştırma yaparsak hangi daha iyi. Pano işinde zorlanıyorum biraz çünkü.

Hastaneler,hemen her konunun bulunduğu,yüksek tempo ve özveri gerektiren yerlerdir.Hele,adı özel olunca ! daha çok özveri beklenen yerlerdir.Mesleğini çok severek yapan insanlar için,mesleki tatmin yönünden bulunmaz işyerleridir.Kendinizi , bu tempoya uydurmaya hazır hissediyorsanız,hiç düşünmeden işe başlayın.Kendiniz ve beraber çalışacağınız insanların can güvenliğini düşünerek çalışmak hepinizin birinci önceliğidir .Ek belgeniz yoksa ! ,kesinlikle,yüksek gerilimle ilgili manevralara kalkışmayın.Allah yardımcınız olsun.

Hastaneler,hemen her konunun bulunduğu,yüksek tempo ve özveri gerektiren yerlerdir.Hele,adı özel olunca ! daha çok özveri beklenen yerlerdir.Mesleğini çok severek yapan insanlar için,mesleki tatmin yönünden bulunmaz işyerleridir.Kendinizi , bu tempoya uydurmaya hazır hissediyorsanız,hiç düşünmeden işe başlayın.Kendiniz ve beraber çalışacağınız insanların can güvenliğini düşünerek çalışmak hepinizin birinci önceliğidir .Ek belgeniz yoksa ! ,kesinlikle,yüksek gerilimle ilgili manevralara kalkışmayın.Allah yardımcınız olsun.
Ustam hiç böyle bir yerde çalışmadım, işi 2 3 ay öğretecez dediler bana. Priz lamba gibi sorunlar sanırsam yapılıyor ve şuan zaten elektrik işi yapıyorum bir fabrika da baskı ve ultra performans istiyor bizden o yüzden iş değişikliği yapmak istiyorum.

Hiçkimse,işi,anasının karnında öğrenmiyor.Tabiki,bi süre zorluklar olacak.Suya girmeden,yüzme öğrenilmez.Kendine güvenen,her işte başarılı olur.Formül,bilmediğini bilmektir.Orası,daha iyi şartlarda başka bir yere girmek için bilgi deposudur.Kendinize güveniyorsanız,sorun yok.Sorarak değil ! ,okuyarak öğrenmeyi kural edin.

Son düzenleme:
güzel insan, çorban kaynayacaksa balıklama dal, hele iş yetenek/bilgiyi pas geçiyorsa zaten düzeni öğrenirsin. bizim buradaki özel hastanelerdeki teknik elemanlar. sadece fiş-priz arızası yapıyor. portör muayene dediğimiz sıralı bakımlar var, tozunu al, çalıştığını kontrol et düzeyinde. zaten cihaz arıza yapsa sen tamir edemezsin tıbbi cihaz ve yetkili servis tamir edebilir. burası çok önemli sakın sen tamir etme, arızayı bul ve servisi çağır tamir edilsin. sen tamir edersin, daha büyük arızalarda da senden medet umarlar, yapmanı isterler. insan hayatı tamir ettim dediğin cihaz tekrar arıza verir veya düzgün çalışmazsa ve bir insan hayatına mal olursa sorumlu sen olursun. bize acil durumlarda çalışan cihazlar geliyordu ve tamir ediyorduk. servis 100 alacaksa biz 10-15 alıyorduk. ama sorumluluk kimde hiç bilmiyorduk. ambulanslardaki cihazları bile tamir ettik. sorumluluğunun sınırları bil ve çalış. Bakım senin işin ama tamir değil bunu öğren.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,416
Kullanıcılar
451,948
Son üye
Seymur17

Yeni konular

Geri