Üzerindeki Sigorta Hariç Su Cebinin Kendisi 4C Hata Kodunu Üretir mi?

Üzerindeki Sigorta Hariç, Su Cebinin Kendisi 4C Hata Kodunu Üretir mi?
Aqua stoplu model ise çamaşır makinesi ventili tak düzelir aquo stop geçtiği yerin alt sayede paylaş nasıl yapacağını tarif edeyim su ceple uğraşma boşuna
Şu cebinin içindeki pervaneyi çıkarmak icin su cebinin pervaneye ait kısmını keserek çıkardım. İçindeki mıknatıs çarkın ortasıdaki yuvasında gevsekti. Yani pervane ayrı dönüyor, mıknatıs ayrı dönüyor. Mıknatısı yapistirdim. Tekrar yerleştirip yapıştırdım. Montajladim. 4C hatası iki gündür yok. Yapistirdigim su cebinin bazı yerlerinden çok az damlatiyor ama benim için önemli olan sorunun kaynağını görmüş olmam. İki gündür makine testte. Şimdilik sorun görünmüyor. Forumda değerli yorumlarınız için teşekkürler...
Boşuna kestin üründe aquo stop varmı
Samsung marka, dw60m5042fw model
Red anahtar başka taktım. Gene 4C hatasi verdi
üründe aquo stop var yerine cm tekli ventil tak düzelir şu sevuye prosestat hortumu sert ise uçlarından 1cm kes aquo stop alttan makine içine girdiği alt arka kısmının resmini at napicaginizi anlatayım ventili tak sorun düzelir iki 3 yıkamada yinede 4c vericek makine

Son düzenleme:
Dördüncü gün makine 4C hatası vermedi. Bu forum sitesi hem bilgi paylaşımı hem de eğitim amaçlı faydalı bir site. Teşekkürler...

Benim sorunumun kaynağı: Su cebinde bulunan çark içindeki mıknatısın gevşek olmasından dı. Bir arızanın bir çok sebebi de olabilir (Başka makinlerde Aqua stoptan da yapabilir). Su cebini kesmeden önce Aqua stopu makinadan ayırdım: Musluğa bağladım, direkt 220 volta bağlayıp bıraktığımda görevini yapıyordu... Su cebini kesmek ilerde su kaçağı yapabilir AMA benim amacım arızanın kaynağını tespit etmekti. En kötü arıza sebebi belli olmayan arıza...

Arızayı bulmanız takdire şayan çünkü tesbiti gerçekten zor olan bir arıza.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,247
Kullanıcılar
451,641
Son üye
sereen

Yeni konular

Geri