İdeal Kompanzasyon mu Rezonans mı?

yukardaki resimde harmonik değil gevşek baglantıdan yandıgı resmen görülüyor epkos bu resmi nerden yürüttüyse artık :D yemezler :D

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
yukardaki resimde harmonik değil gevşek baglantıdan yandıgı resmen görülüyor epkos bu resmi nerden yürüttüyse artık :D yemezler :D

Ben kaynağı isteyenlerle paylaşayımda yangının hala harmonik kaynaklı olmadığına inanıyorlarsa ya ingilizceleri yoktur ya anlamak istemiyorlardır yada buna benzer sıkıntıları hiç görmemiş ve duymamışlardır. Ben kaynağı sunayım isteyen yesin isteyen yemesin :D

Son düzenleme:
ben yemedim FullAs isteyen yesin kimsede kendini kandırmasın harmonik olan bir sistemde en cabuk kondanstör gider zira temel fr:50hz olan sistemde kondanstör 50 hz de bir şarj deşarj olur 250-350 hz girerse sisteme kondanstör cok daha hızlı bu işlemi yapar nominal akımı artar kondanstör iç ısısı artarak yalıtkan tabaka hasar görür kondanstör fazla akım aldıgı için kablo taşıma akımı artar kesit yetmez kablo ısınır ısı kontaktöre kadar gider kontaktördeki akım taşıma kapasiteside limitte kaldıgı için kontaktör kontakları yanar kompanze panosuna ana kesicisi konmuşsa ve termik ayarları limitte bırakılmışsa trip yapar ve GAME OVER

NH ve KAİDESİ porselen imalat oldugu için THDI-THDU ne olursa olsun yanmaz :D

gevşekten dolayı pabuç ve kablo hasar görür sadece ..............

Forum istatistikleri

Konular
128,987
Kullanıcılar
451,189
Son üye
Mustafa 366145

Yeni konular

Geri