İnverter Motor Çıkış

wert651

Üye
Inverter bağlantı yaptımız motorumuz yıldız yada ucgen durumunu değiştirmek gerekirmi yada inv çıkış yapacağı motor klemes bağlantı durumu nasıl olmalıdır farkedermi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
motoru klemens kutusundan üçgen baglayacaksın...

motor etiketi ile ilgili hiç bir bilgi yokken konuyu cevaplamak biraz hatalı olmuyormu

soru daha önce forumda defalarca cevaplandı araştırma yapsanız cevaplara ulaşmanız daha rahat olurdu. öncelikle hemen üçgen yada yıldız bağla demek yanlış olur. motor etiketinde 220 üçgen 380 yıldız ise ve sürücünüzün girişi 380 ise motoru yıldız bağlamanız gerekir. fakat etikette 380 üçgen 660 yıldız ise motoru üçgen bağlamanız gerekir.

kurulumunu yaptığımız her cihaz,ekipman ,motoru ve bunları kumanda eden sistemleri etiket bilgilerine bakmadan bağlamak...sipariş vermek veya şöyle bağlanır demek hatadır....umarım meslektaşlarım bunu yapmıyordur...kolay gele

delta c2000 3 fazlı 2.2 kw bir sürücü bağladım motor 2.2 kw etiket bilgileri üçgende 380 volt 9 amper yıldızda 220 volt 5,6 amper ilk önce ben motoru üçgen bağladım fakat motor bir acayip düşük devride çalıştı sürücü hata verdi sonradan motoru yıldız bağladım ve sürücü çalıştı kafam karıştı şuan çalışıyor ama insallah sıkıntı olmaz bağlantıyı yapalı 30 dkk falan oldu bakalım ne olucak amperi falan normal acaba doğru bir bağlantı mı yaptım

bir soru sorcam bende iki üç adet 360 watt lık kesintisiz güç kaynağı var bunları birleştirip 1000 wattlık bir güç alablirmiyim yani 1000 watlık bir motoru nasıl çalıştrırım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…