İstanbulda MUCİTLER DERNEĞİ çalışmaları

elektrofizikci

Usta Üye
Bir sitede buldum da arkadaşlar, bilginize...

" 02-01-2014 tarihinde yapmış olduğumuz toplantıda Yeni yerimizde kurulacak olan derneğimizin toplantısından görüntüler.
Bir dahaki toplantımız 09-02-2014 pazar günü yine aynı yerimizde olacaktır.
Tüm İlme, bilime tüm mucit ve buluşlara ilgili olan herkesin katılımını bekliyoruz ve yeni kurulan derneğimize üye olmalarını bekliyoruz.
Ayrıca dernek binamızda her türlü Elektrik elektronik mekanik uygulama Atölyeleride olacaktır. Çalışmalarımızı burda yapabileceğiz...

İlgi duyan tüm arkadaşlarımızın katılımlarını bekliyoruz..

Dernek binamızın Adresi Şöyledir..

Piyalepaşa Mahallesi Aydın Sokak. No: 29 - KASIMPAŞA "

Doğrudur Ümit bey.
Böyle bir dernek kurduk. Bahsi geçen yer de eski bir elektrik malzeme imalatçısının atölyesi. Sağolsun atölyeyi bize tahsis etti.
Şu an 25 üyemiz var. Her geçen gün artıyor. İçimizde bir çok projeye imza atmış ve halen çeşitli proje çalışması yapan kişiler var.
Öncelerden farklı adreslerde toplanıyorduk, geçen hafta adresi verilen yerde toplandık.

Kendini ilime ve bilime faydalı olduğunu düşündüğümüz herkese kapımız açıktır.

Saat 14.00 de.
DÜZELTME ; Az önce aldığım bilgiye göre toplantı tarihi 08/02/2014 ve toplantı saati 16.00 olarak değiştirilmiş.

Son düzenleme:
O tarihte benim işim olduğu için katılamıyorum Sinan usta.

İnşallah amacına ulaşır. niyetler iyiyse sonuç da güzel olur. Kısmetse katılmak isterim... Sağlıcakla, başarılar...

O tarihte benim işim olduğu için katılamıyorum Sinan usta.

ben zaten üzerinde çalışmakta olduğum yeni tip rüzgar kanatları üzerinde halen çalışıyorum simulatör ile ama teoride toz pembe dir hep, bir metre kadarlık bir maketle gelmeyi düşünüyorum ortalama iki haftamı alır gibi. orada fikirlerinizi almayı düşünüyorum maket'in bitiminde tabii

Biz gelemeyenlere de düşünerek, aldığınız fikirleri yaptığınız çalışmaları buradan paylaşın bizi merakta bırakmayın N'olur "birlikten kuvvet doğar"

Yeni bilgiye göre yarın, yani 09/02/2014 tarihinde saat 14.00 de tekrar toplantı varmış. Gerçi şu an pazara girmiş bulunuyoruz. Ben katılıyorum.

Sayın by lent.
Şu an henüz kurulum aşamasında olduğu için fikirler ve projeler çok fazla konuşulmuyor. Haaa.. sohbet esnasında kendi aramızda ne yapmak istediğimizi, amacımızın ne olduğun konuşuyoruz.

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri