Şerit Led Adaptör Arızası

Dirt777777

Üye
Merhabalar, rgb şerit led var 5 metre uzunlugunda dün adaptöründen ses geldi ve daha sonrasında ışık çok çok azaldı. Bende yeni sipariş verdim internetten gelen aparatı bağlasam sorunum hallolur mu acaba ?
Fotoğraflar : Bu fotoğraflar benim bozuk adaptöre ait.

şerit ledin giriş soketi
Bu da sipariş ettiğim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sağ gösterip sol vurdunuz , Sözlerinizin mesajınızn özeti: "arızalanan bu fotosu bu fakat ben bunu değil şunu sipariş verdim". Sn. @silvestir in mesajına yazdığınız daha da komik sanırım ...

Arızalanan 2 sini de içeriyormuş, sizin sipariş gelince neyle besleyeceksiniz gerekli güçte adaptör var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…