şartname konusunda yardım !!!

gyggy

Üye
ENH ve trafo tesislerini içeren (ayrı ayrı da olabilir) Bakım ve işletme şartnamesi arıyorum. Forumda aradım ama bulamadım.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadasim tedasın ve teiasın sayfalarında benzer anlasmalar ve sozlesmeler var oralardan bulabilirsin.

Merhaba arkadaşlar,

Elinizde olan elektrikle ilgili tüm şartnameleri paylaşırmısınız. Yeni işimde zorluk yaşıtorum.
Saygılarımla
------------------
mail adresim [email protected]

Son düzenleme:
banada çok lazım umarım paylaşan olur.

merhaba
Güvenlik sistemeleri ile ilgli proje firmasında çalışmaktayım.
şartname konusunda bir firma yetkilisinde gördüğüm kadarı ile şartname programı var yurt dışından satın almış yıllık lisanslaması olan programda tüm kamera yangın ve alarm sistemleri hakkında şartnameyi kolayca okuma şansı bulunduğuna şait oldum.
Sizelerin de bildiği ve yurt dışında iletişimi olan arkadaşlarınız var ise bu şekilde bir programa bizlerinde sahip olabilmesi adına araştırmasını ve bizlerle paylaşımlarını rica ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,882
Kullanıcılar
451,019
Son üye
cufpuf

Yeni konular

Geri