1. ACER TM5740Z Notebook Çekilişi YARDIM LÜTFEN

eypde

Üye
Arkadaşlar ben çekilişe katılmak istiyoorum diye yorum yaptım .....

LİNK : Mert Bilgi İşlem Yarışma Kayıt

Bu linkede tıkladım ama nasıl doldurmam gerekli yardımcı olabilirmisiniz sektör bölüm falan diyor ..

Hitab: Bay Bayan
İsim - Soyisim:
Şirket:
Bölüm:
Adres:
İlçe - Şehir:
Telefon:
Cep telefonu:
Şirket ePosta adresi:
Şahsi ePosta adresi:
KontrolKalemi kullanıcı ismi:
KontrolKalemi forum üye no:
Sektör: Pano
Otomasyon
Makina
Elektrik santralı
Kamu kurumu
Otomobil sanayi
Otomobil yan sanayi
Bilgisayar, telekomunikasyon
Petrol, rafineri
Gemi sanayi
İlaç sanayi
Kimya sanayi
Tekstil endüstrisi
Çimento sanayi
Demir-çelik sanayi
Cam sanayi
Gıda sanayi
Diğer mühendislik

Nasıl dolduracağım yardımcı olun yolluyorum gönderilemedi diyor!!!!!!!

benimde ev telefonum yok ve birşirkette çalışmıyorum öğrenciyim şirket epostası ve ev telefonu bu yüzden boş bir problem olurmu acaba ?
kolay gelsin..

Sayın eypde

Gönderilemedi hatası almanızın nedenini net olarak bilemeyiz ancak bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna basıyorsanız ve gönderilemedi hatası alıyorsanız muhtemel sorunlar şunlardır.

1-) Sayfada geçici bir süre hata oluşmuş olabilir. Bir süre bekleyip tekrar deneyin.
2-) Başka bir tarayıcı ile başvuru yapmayı deneyin
3-) Özellikle okul ya da şirket ağı gibi güvenlik engellemesi olabilecek bir yerden internete bağlanıyorsanız başka bir ağ üzerindeki başka bir bilgisayar ile başvuru yapmayı deneyin.

Bu üç maddeyi sırasıyla uygulayıp yine de yarışma kaydınızı yaptıramazsanız sorununuzu tekrar belirtin yardımcı olmaya çalışırız.

Sayın TnR35

Zaten var olmayan bilgileri dolduramayacağınız için boş bırakmanızda bir sorun olmaz.

üye no'mu nasıl öğrenebilirim

Sayın hgulerses üye numaranızı nasıl öğrenebileceğiniz https://www.kontrolkalemi.com/forum/soru-gorus-sikayetler/46252-kontrolkalemi-forum-uye-no.html isimli konuda açıklanmıştı.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...52-kontrolkalemi-forum-uye-no.html#post263271 linkine tıklayıp ilgili mesaja direk ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı resminizin altına bulunan "Kullanıcı Bilgileri" kısmında üyeliğinizle ilgili istatistiksel bilgiler mevcuttur.

Forum istatistikleri

Konular
128,944
Kullanıcılar
451,124
Son üye
MEK3232

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri