100 kVA Trafo Değişimi

earem

Üye
Mevcut 630 KVA bina tipi trafomu 100 KVA direk tipi trafo ile değiştirmek istiyorum.Prosedurler nelerdir.Neler yapmam gerekli.Nasıl bir bütçe ayrımalıyım.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
yeni proje gerekecek. bir tane yüklenici firma ile anlaşarak onlarla bu işi çözebilirsiniz diye düşünüyorum. ben fiyatlar v.s. bilmiyorum ama 630 kVA trafoyu onlara satma gibi bir düşünceniz olursa az bir maliyetle veya alacaklı olurmusunuz bilemem.

genelde tersi islemi cok gordum ama sizin gibi bir talebi pek gormedim dogrusu. Bina tipi trafoyu nicin direk üstü bir trafoya cevirmek istediginizide anlamadım. Sonuçta bina içi trafonuz varsa OG kablo olarak trafoya gelmektedir. Diger sekilde simdi direk dikilecek vs. islem uzun.

Forum istatistikleri

Konular
128,745
Kullanıcılar
450,817
Son üye
Neonay

Yeni konular

Geri