100w led projektör sürücüsü yardım

veli125

Üye
arkadaşlar sizlerin yardım ve bilginize ihtiyacım var.
bu linkteki üründen almak istiyorum
100w led Picture - More Detailed Picture about Wholesale 100W LED white/warm white/blue/green/yellow High Power 5600LM LED Lamp SMD Chips 10000500 Picture in LED Bulbs & Tubes from DIY store
100w lık led smd lamba.
güç gereksinimi 28-32V dc - 3000-3500MA
tabi bu ürünün 50w ve 30w olanında almayı düşünüyorum.alma amacım tasarruf için değil.

benim sizden ricam ise bu lambalara nasıl bir sürücü adaptör olacak. mesela bende bilgisayarın power supply var onunla çalıştırmayı düşünüyordum ancak oda 3.3v & 5v & 12v acaba bu powerda boşta iken kabloları birleştirsem power yanarmı yoksa 3.3+5+12= 20v elde edilirmi

elimde bir kaç tane power supply var amacım bu power ları değerlendirmek fanıda olduğu için 100w smd lambayıda onunla soğutmayı düşünüyorum.
sizlerden bu proje için destek lazım..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
yanılmıyorsam 5 watt uzerı power led lambalar 12 voltla besleniyor yanlışta bılıyor olabılırım ben aldım 12 voltla besledım bilgisayar power çikişları 5 voltta tamamda 12 voltta bıraz zayıf kalır yınede araştırmanı tavsıye ederım arkadaşım yanliz 5 watt power led 4 tanesı 100 watt a bedel gıbı mükemmel işiği var

illa power supply yapacağım diyorsan ; Üç adet 12 v çıkışı seri bağlayıp elde edeceğin 36 v a mosfetli 3-3,5 A akım sınırlama devresi uygulayarak kullanabilirsin. Tavsiyem hazır sürücüsünü de alman.

peki 100w - 50w -30w sürücüyü nerden temin edebilirim

Forum istatistikleri

Konular
129,054
Kullanıcılar
451,326
Son üye
greda

Yeni konular

Geri