12v-220v İnvertör

Aykduran

Üye
220v-160 amperlik(max) bir invertör kaynak makinasını araba aküsü ile çalıştırmak için nasıl bir invertör kullanmam gerekiyor acil yardımlarınızı bekliyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
istemiş olduğunuz sistem için gereki olan invertör gücü 35,2 kva çıkmaktadır yani size 3000 amper verebilecek bir akü lazım kaynak makinenize tekrar bakmanızı tavsiye ediyorum büyük ihtimalle çıkış akımını verdiniz giriş akımını vermeniz gerekiyor

Basit 12vdc/220vac basit inverter devresi arıyorum ...
.....yardımlarınızı bekliyorum....

Devre yaparak çalıştırman çok zor.Birde tam sinüs olması gerekecek.Piyasadan daha ucuza mal edebilirsin.3000 watlık bişe işini görebilir.Karaköy selanik pasajında sadece konverter satan bir dükkan var altkatta.oradan işini hallede bilirsin.(insallah istanbulda oturuyorsundur)

Forum istatistikleri

Konular
129,090
Kullanıcılar
451,394
Son üye
ENESCAMUZCU

Yeni konular

Geri