12V DC Kompresör

Koruyucu eldiven ve kulaklık şart gibi :D çalıştırmadan önce birde ortamda yangın tüpü bulundurmakta fayda var :)

Bu cihazı çalıştırmak kendisinden daha pahalıya mal olacak gibi :)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
bende aracım için almıştım ama malesef bir lastiği bile şişiremedi bunlar çok kalitesiz çin malları ama size tavsiyem eger evde kullanacaksanız çıkma bir buzdolabı motoru alın her türlü şişirme işimi yaparsınız hem ucuz hem sessiz hemde sağlamdır

sahibinden cama baktım şimdi 40 liraya motoru 50 lira bolap var

bende aracım için almıştım ama malesef bir lastiği bile şişiremedi bunlar çok kalitesiz çin malları ama size tavsiyem eger evde kullanacaksanız çıkma bir buzdolabı motoru alın her türlü şişirme işimi yaparsınız hem ucuz hem sessiz hemde sağlamdır

sahibinden cama baktım şimdi 40 liraya motoru 50 lira bolap var

Alet işimi görmezse söker başka birşey yaparım :D Sonra bir de buzdolabı motoru ile şansımı denerim. Teşekkürler :)

Forum istatistikleri

Konular
129,101
Kullanıcılar
451,419
Son üye
ali49@

Yeni konular

Geri