2 kanallı uzaktan kumandakı devre

darrk74

Üye
2 kanallı bir uzaktan kumandakı devreye ihtiyacım var yardım ederseniz çok sevinirim yardımcı olun lütfen çok acill !!!

27MHz Links ben bu sitedeki devrelerden en az 100 tanesini denedim 99 u çalışıyor o yüzden bu linke bakmanı istedim, kaynak ingilizce ama hiç yoktan devre şemalarına bakarsın, entegreleri görürsün, nette rf alıcı verici devresi ile ilgili çokca örnek mevcut bilemiyorum araştırmadın mı hiç?

araştırdım ama hep kafam karıştı bide 2 kanallı için baskı devre falan bulamadım tek kanallı varsa elinizde eğer oda işimi görüyo ama 1 hafta zamanım var lütfen yardımcı olun bu çok önemli 1 kanallı olsun

Aslında al sana hazır devre bunu kopyala kurtul mantığını hiç sevmem, ama birşeyi öğrenmek için daha önce yapılmış örneklerini kopyalamak en azından onlarıda çalıştırabilmek başlangıç için iyi bir adımdır, bunun yanında aslında ödevler kişiye birşeyler kazandırmak için verilir ama kişi hiçbirşey kazanmak istemiyorsa ona ne ödev verirseniz verir ona zırnık kazandıramazsınız, ve birde bazen kişilere gereksiz amaçsız ödevlerde verilir kişiye verilen ödevi yerine getirebilecek altyapı verilmez damdan düşer gibi sen bu işi yap denir buradada ödev veren haksızlık yapmış olur, senin durumunun ne olduğunu bilmiyorum ama sana kendimde denediğim çalıştığından emin olduğum yapımı basit ve çok güzel hazırlanmış anlatılmış bir devreyi önereceğim, umarım bu devreyi yapmakla geleceğine yatırım olabilecek birşeyler kazanırsın. Devre sitedende anlaşılacağı üzere Yağız vural tarafından yayınlanmış, veya yapılmıştır Teknik Günlüğüm » Kızılötesi (İnfrared) Alıcı-Verici Projesi

Forum istatistikleri

Konular
128,926
Kullanıcılar
451,094
Son üye
ulbeya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri