Arkadaşlar fuar salonunda standımızın yeri belli oldu. Fuara katılacak olan tüm üyelerimizi bekliyoruz.

Sayın Şef
Nasip olursa bende gelebilirsem fındık getirmeyi düşünüyorum.Artık evde kavurup da yersiniz

Sn volcanoos,
Davetiyeler elime ulaştı , çok teşekkür ederim ,saygılar..

Sayın yöneticiler !
Forumun eski düzeninde kim + pop vermiş, kim - pop vermiş görebiliyorduk. Yeni sayfa düzeninde bunu nasıl görebiliyoruz ?.

Sayın yöneticiler !
Forumun eski düzeninde kim + pop vermiş, kim - pop vermiş görebiliyorduk. Yeni sayfa düzeninde bunu nasıl görebiliyoruz ?.

şefim
sayfanın başında Ana sayfa - Sosyal grublar - Profiliniz diye sırayla ilerliyor..

profiliniz seceniğini tıkladığınızda gelen sayfada kimin +/- pop verdiği görünüyor.

Selam arkadaslar ben bu sene fuara katılmak istiyorum...Nasıl katılabılırım.Davetiye gereklimi?

Selam arkadaslar ben bu sene fuara katılmak istiyorum...Nasıl katılabılırım.Davetiye gereklimi?

online davetiye için linke tıklayabilirsiniz. Win fuarı 2. faz için ayrıca davetiye isterseniz ücretsiz 2 adet davetiye adresinize kargo ödemeli olarak gönderilecektir. Davetiye taleplerinizi ad, soyad, telefon no, adresinizi belirtebilirsiniz.

WIN '09 Online Davetiye için Tıklayın

bende bir stajer öğrenciyim,valla keşke bende gelebilsem bursada da ,olsa imkanlarım müsait değil arkadaşlar. saygılarımla.

bilgi için teşekkürler.. 1 faza yoğun mesai yüzünden gelemedim ama 2. faza inşallah geleceğim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…