Arkadaşlar fuar salonunda standımızın yeri belli oldu. Fuara katılacak olan tüm üyelerimizi bekliyoruz.

İnşaallah diyorum sn. Burçin.
Benim büyük kızımla laptopumuzu paylaşamıyoruz. Taksitle filan bir tane almayı düşünüyordum, şimdilik askıya aldım. Şu projenin ne olduğunu öğrenebilseydik belki ben kazanabilirim diye şimdilik almayı erteledim.
Hadi hayırlısı.
Not : Sayın volcanoos ben tatlı türü kurabiyeyi çok severim.

Sayın Şef
Nasip olursa bende gelebilirsem fındık getirmeyi düşünüyorum.Artık evde kavurup da yersiniz:)

Sn volcanoos,
Davetiyeler elime ulaştı , çok teşekkür ederim ,saygılar..

İnşaallah ben de fuarda sizleri ziyaret edip tanışmayı düşünüyorum. çok şey öğrenip + pop verdiğimiz arkadaşlarla yüz yüze görüşüp teşekkür etme fırsatı bulmuş olacağız.
Sayın yöneticiler !
Forumun eski düzeninde kim + pop vermiş, kim - pop vermiş görebiliyorduk. Yeni sayfa düzeninde bunu nasıl görebiliyoruz ?.

Sayın yöneticiler !
Forumun eski düzeninde kim + pop vermiş, kim - pop vermiş görebiliyorduk. Yeni sayfa düzeninde bunu nasıl görebiliyoruz ?.

şefim
sayfanın başında Ana sayfa - Sosyal grublar - Profiliniz diye sırayla ilerliyor..

profiliniz seceniğini tıkladığınızda gelen sayfada kimin +/- pop verdiği görünüyor.

Selam arkadaslar ben bu sene fuara katılmak istiyorum...Nasıl katılabılırım.Davetiye gereklimi?

Selam arkadaslar ben bu sene fuara katılmak istiyorum...Nasıl katılabılırım.Davetiye gereklimi?

online davetiye için linke tıklayabilirsiniz. Win fuarı 2. faz için ayrıca davetiye isterseniz ücretsiz 2 adet davetiye adresinize kargo ödemeli olarak gönderilecektir. Davetiye taleplerinizi ad, soyad, telefon no, adresinizi belirtebilirsiniz.

WIN '09 Online Davetiye için Tıklayın

bende bir stajer öğrenciyim,valla keşke bende gelebilsem bursada da ,olsa imkanlarım müsait değil arkadaşlar. saygılarımla.

bilgi için teşekkürler.. 1 faza yoğun mesai yüzünden gelemedim ama 2. faza inşallah geleceğim..

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri