250 KVA kompanzasyon panosu hk.

kurt_adam

Üye
Merhaba arkadaşlar sizlere sormak istediğim bi konu var aydınlatırsanız sevinirim.250 kva bir tesise kompanzasyon yapmak istiyorum sistemde dengesiz yükler olacak ondan dolayı alron kompanzatör sistemini kullanmayı düşünüyorum fakat daha önce bu sistemi kullanmadım kullanan arkadaşlar varsa eger beni biraz bu konuda aydınlata bilirmi? şimdiden tşkler.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Alron sistemleri,bağla-unut sistemlerdir.İhtiyacınız için,Sn.Tuğrul Sürücü ile temas kurabi-
lirsiniz.Tesisatınız,karma kompanzasyon olacağından,dengesiz ve normal kompanzasyonu
kendi rölesi ile yapan tip olacaktır.Ayrıntıları,firma ile kararlaştırmanızda yarar vardır.Ben,
çalışmakta olan kompanzasyon sistemi ile birlikte çalışacak şekilde 25 kvar lık sistem kurdum.
15 / 6 çalışan sistem, 1,76 / 1,41 değerlerine düştü.Bu konu ile ilgili deneyimimi ağustos ayı içe-
risinde,forumda paylaşmıştım.

Teşekkür ederim fahribey bu sistemi daha önce hiç kurmadım bir sıkıntı vermesinden korkuyorum bu konuda meraklarım var daha önce bu sistemi kullanan arkadaşlardan tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Teşekkür ederim fahribey bu sistemi daha önce hiç kurmadım bir sıkıntı vermesinden korkuyorum bu konuda meraklarım var daha önce bu sistemi kullanan arkadaşlardan tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

hiç korkma tugrul bey oldugu sürece fahri yetiş arkadaşımızın dedigi gibidir

sorun cıkmaz takır takır iş yapar on numara sistemdir saygılar...

ben 1600 kva trafo sistemine bağladım.2-3 tane diafaz puntamız var.kendi sistemimden kaynaklanan sıkıntıdan dolayı,sorunum henüz çözülmemiş olsa da,işin alron kısmı şimdilik güzel işliyor.Ayrıca Tuğrul Bey in size vereceği destek yönünden de sıkıntınız olmaz.Sorununuzu çözeceğini düşünüyorum.Ben sıkıntımı halleder halletmez,sonucu sizinle paylaşacağım.

Alron sistemleri,bağla-unut sistemlerdir.İhtiyacınız için,Sn.Tuğrul Sürücü ile temas kurabi-
lirsiniz.Tesisatınız,karma kompanzasyon olacağından,dengesiz ve normal kompanzasyonu
kendi rölesi ile yapan tip olacaktır.Ayrıntıları,firma ile kararlaştırmanızda yarar vardır.Ben,
çalışmakta olan kompanzasyon sistemi ile birlikte çalışacak şekilde 25 kvar lık sistem kurdum.
15 / 6 çalışan sistem, 1,76 / 1,41 değerlerine düştü.Bu konu ile ilgili deneyimimi ağustos ayı içe-
risinde,forumda paylaşmıştım.
fahri hocam bu sistem nasıl bir sistem açıklaya bilirmisimiz.

Kısaca SVC sistemidir.SVC sistemlerini forumda aratırsanız çalısmasını ve markaları bulursunuz.

Forum istatistikleri

Konular
129,047
Kullanıcılar
451,314
Son üye
teslamotor

Yeni konular

Geri