3 buton 2 lamba

ışık şiddetinin bi önemi yok teşekkür ederimm yardım ettiğiniz için

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ışık şiddetinin bi önemi yok teşekkür ederimm yardım ettiğiniz için

Denemedim ama bu şekilde s3 e bi ek bağlantı atılsa iki lambada parlak yanar gibime geldi

anahtarlama.jpg

Merhaba ben lise 2 elektrik-elektronik bölümü ögrencisiyim sorduğunuz sorudan ben bunu anladım eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana gönderdiğim resimde faz bütün butonlara gidiyor butonların diğer ucları ise çalıştıracakları lambalara gidiyor.Lambaların diğer ucları ise nötr hattına devresini tamamlıyor.3.butonu da 1. ve 2. lambaya seri yani ortak bağladım yani 1.butona basılınca 1. lamba 2.butona basılınca 2.lamba 3.butona basılınca 2lamba birden yanacak yardımcı olduysam sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1433841684281.jpg
    1433841684281.jpg
    18.9 KB · Görüntüleme: 115
Screenshot_20171226-170115.png

Arkadaşlar yardım eder misiniz? 3 buton dan herhangi ıkı buton a aynı anda bastığımda led lerin yanması için gerekli program nedir?

Asm dilindemi yazılacak

Forum istatistikleri

Konular
129,249
Kullanıcılar
451,644
Son üye
VLT 2800

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri