36V DC den 2*18V DC Simetrik Amfi Besleme Devresi

Bilgi için tekrar tşk ederim sanırım başka bir amfi türü kullanmam gerekecek.
Sanırım bu devrede biraz zor olacak bana ses kuvvet yüksek ve pil ile kullanabileceğim D sınıfı bir amfi devresi önerir misiniz?

Son düzenleme:
Sanırım bu devrede biraz zor olacak bana ses kuvvet yüksek ve pil ile kullanabileceğim D sınıfı bir amfi devresi önerir misiniz?
Hazır almak bu aşamada daha doğru olabilir,
AliExpress te bir inceleme yapın, sonra değerlendirelim.

Forum da aynı devreyi kullanıp memnun olan/olmayanların önerileri alınabilir.

Hoparlörleriniz varsa oradan yola çıkabilirsiniz.
Hoparlörleriniz nasıl, çapları, kabin ölçüleri, güçleri (ancak bu "watt" konusu çok tehlikeli. Özellikle Çin'lilere bu koneda güvenmeyin), oradan başlayabilirsiniz.
Ayrıca "pille" çalıştırmak istediğinizi unutmayın.

Şartlarınıza uygun olanı bulunca yazın.

Son düzenleme:
Sanırım biraz Youtube da daha önce yapılan ve hangi devreleri kullanmışlar bu konuda oradan başlamaktan fayda var. Ben bu devrede aceleci davrandım. Bu devre ile alakalı eğer adaptör ile kullanıp 12v bir invertör devresi kullansam sizin açınızdan nasıl olur acaba? Daha herhangi bir hoparlör konusunda karar vermedim. Ama ses kalitesi tatmin edici bir şeyler aramaktayım.

Bu devre ile alakalı eğer adaptör ile kullanıp 12v bir invertör devresi kullansam sizin açınızdan nasıl olur acaba?
Tabi olur , herşey mümkün , ancak bazı sınırlamalar var.

Mesela invertör kullanırsanız, bir de onun kayıpları sisteme ilave olacak.
Akü/pil kullanark düşünüyorsanız o zaman minimum kayıplı birşeyler meydana getirmeli
.
Bu ampliyi nerede kullanacaksınız ve hamgi seviyede müzik dinleyeceksiniz.

Aslında işin temeli hoparlörden ve tabiiki kabinden başlıyor.
Kabin ölçüleri ve dizaynı alacağınız ses verimini çok etkiler.

Ampliden önce hoparlöre bakın.

Kabin için bu Amerikan dizaynını inceliyebilirsiniz

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/yerdeki-halıyı-zıplatan-bas-kabini.153614/

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…