45kv makine için sayaç bağlantısı

evet haklısınız peki akım trafosunuu nasıl bağlıcam benim akım trafosuyla hiç işim olmadı bu aralar biraz göz atttım gittiğim şantilerde nasıl bağlanmış die birasda araştırma yaptım ama pek bi sonuca gittiğim sölenemez baraya takılan var bide kablo uzerine takılan var bana en uygunu kablo uzerinden olan sanırım.bide ben şimdi bu akım trafosunu nasıl seçecem nasıl bi bağlantı yapacam x5 sayacına

evt haklısınız ama ben akım trafosu hiç kullanmadığım için bağlantısı nasıl yapılır ve akım trafosu seçiminii bilmiyorum onun için benimki biraz işin kolayına kaçmak oluyo biras araştırdığıma göre bara uzri ve kablo uzeri olmak uzere iki çeşit akım trafosu war bana en uygun olanı kablo uzeri olanı die tahmin ediyorum ama yaklaşık olarak 90 kw lık bir guç için nasıl akımtrafosu seçecem x5 sayaç bağlantısı nasıl olacak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

Forum istatistikleri

Konular
129,546
Kullanıcılar
452,163
Son üye
ferdi özkal

Yeni konular

Geri