5 V 600 mA USB Çıkışı Voltaj Yükseltici Regülatör Kartını nasıl 1A yapabilirim

İnternetten böyle bir kart aldım ancak güneş enerjili powerbank için istediğim amperi alamıyorum sadece küçük ev cihazlarını şarj ediyor. Telefonları şarj edemiyorum. Bu kartı 1A yapma şansım var mı? TP4056 korumalı devrenin çıkışını bu karta bağladım
5v-600ma-usb-cikisi-voltaj-yukseltici-regulator-karti-step-up-13732-58-B.jpg

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhabalar.
9-32 volt giriş aralığı olan daha yüksek akım çıkış verebilen modüller vardı keşke onu alsaydınız.
Direk güneş paneli ne bağlama imkanı da olurdu
açıkçası acemiliğime geldi direk 1200mah çıkış veren regülatörlerde varmış. Bu modülün çıkış akımını arttırmam mümkün değil değilmi?

açıkçası acemiliğime geldi direk 1200mah çıkış veren regülatörlerde varmış. Bu modülün çıkış akımını arttırmam mümkün değil değilmi?
güzel insan, büyüğü küçültmek kolaydır ama küçüğü büyütmek, işte o büyük sıkıntı. olmaz de geç. git büyüğünü temin et, istediğin gibi ayarla.

Forum istatistikleri

Konular
129,100
Kullanıcılar
451,410
Son üye
aeguney

Yeni konular

Geri