54.6v 4amper adaptör arıza

anladim. yani diyorsun ki, giris kismina notr veya faz kismina baglanacak. devre tamamlandigi icin lamba yanacak. artik benim icin gec tabi, ama benim gibi acemi birine denk gelebilir bu konu. tesekkur ederim.
nasrettin hocanın dediği gibi kafan çalışmaya başladı.
Seri lamba bağlama en son iş.
Cihazda hala kısa deve var.
Köprü diyot ve shottky leri kontrol edin.
Mosfet arızalandı ise, pwm çip kesin arızalı dir.
İş / masraf büyüdü.
Kolay gelsin.
seri lamba en son iş değildir, enerji vermeden önce yapılacak ilk iştir. ve konu sahibi arkadaşımız lamba girmediği için taktığı yeni bileşeni var olan bilmediğimiz/göremediğimiz arıza yüzünden yanmış/patlamıştır.

Seri lamba bağlamak cihazı çalıştırmadan önceki son işlemdir/iştir.
Tüm devre kontrol edilmeli; devrede arızalı malzemeler var. Devre devamlı sigorta attırır veya malzeme yakar.
Arızalı malzeme varken seri lamba bağlamak nedir/ ne iştir?
Israr etmenin ne anlamı vardır.

Öncelikle tüm devre kontrol edilir, arızalı malzemeler sağlamları ile değiştirilir.
En son Seri lamba bağlanarak, devre çalıştırılır.

tamam degerli dostlar, anladim elinize emeginize saglik. masraf buyudu ama onemi yok, bilgi evrenin en degerlisi, bu bilgi bana bu konuda bu evrende yeterlidir.

Seri lamba bağlamak cihazı çalıştırmadan önceki son işlemdir/iştir.
Tüm devre kontrol edilmeli; devrede arızalı malzemeler var. Devre devamlı sigorta attırır veya malzeme yakar.
Arızalı malzeme varken seri lamba bağlamak nedir/ ne iştir?
Israr etmenin ne anlamı vardır.

Öncelikle tüm devre kontrol edilir, arızalı malzemeler sağlamları ile değiştirilir.
En son Seri lamba bağlanarak, devre çalıştırılır.
sizinle tartışmak istemiyorum, lütfen konuyu baştan sona bir daha okuyunuz ve seri lamba ne zaman bağlanacak dikkat ediniz. ben seri lambayı ne zaman bağla demişim ona bir dikkat edin. ve ısrar ediyorum seri lamba bağlamadan enerji vermeyin. hani güzel dilimizi anlamıyorsan, söyle o dilde yazayım.

Forum istatistikleri

Konular
128,785
Kullanıcılar
450,876
Son üye
metinklcc
Geri