7 altivar31 i tek pot ile kumanda etme.

BURAYA NASIL RESİM DOSYASI EKLENİR

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
motoru söktüm redüktörden ayırdım ve motor faz uçlarını değiştirdim roleler sıfır siviçler sıfır atv 31 proğramıda tamam ekranda ready yazıyor fakat arıza devam ediyor atv 31 in role kontaktör bağlantısını bulup devre üzerinden takip etmem lazım bilgimiz dahilinde elimizden gelenleri yaptık demekki bir yerde bir eksiklik var selamlar tüm ilgilenen arkadaşlara hayırlı işler bol kazançlar

kolay gelsin siz inverterin duruş zamanını düşürün yani kısa sürede durmasını sağlayın neden derseniz eyerki ileri siwice bastığınızda normal çalışıyor ama geri siwici çalıştırmak istediğinizde yine aynı yöne dönerse duruş süresini kıstığınızda çalışacaktır dec time den ayarlayın iyi çalışmalar

arkadaşlar güç yükseltmesi nedeniyle çıkardığım 1.5 kw altıvar31 satılık. yenisi 805+kdv. ben 350 tl den vereceğim. iyi günler

0532 2643765 erkan

Forum istatistikleri

Konular
129,211
Kullanıcılar
451,577
Son üye
Wertkaan

Yeni konular

Geri