adanada ölen tedaş arıza personeli

yavuz31

Usta Üye
3 gün önce kovalı vinçde arıza giderirken akıma kapılıp öldü arkadaşımız

1-sabancı bu işi yapamıyor
2-teknik eleman bulamıyor
3-her ay işkura 30 ve 50 elektrik teknisyeni ilanı veriyor
4-maaş çok az
5-elektrik teknisyeni arkadaş kontrol kalemi ve yankeskiyi dahi bilmiyor ben şahitim
6-şakir paşa sanayi sitesinde gece karanlıkda elektriği kesmeden iş yapıyolar yanlarındaydım yaptıklarınıda kahramanlık olarak gösterip aboneden extra para talep edercesine bekleyip gidiyolar
7-şakir paşa sanayi sitesindeki trafo binasına girdim korkunç

pano içerisindeki 50 ad 400 amp lik bıcaklı sigortalar tabanlarıyla yerinden çıkmış havada sallanıyor baralar boşta sigortalar üzerinden sağından solundan altından üstünden çaprazından 50-95 120 mm kablolar rast gele geçiyor sigortların bir kısmı boşta baralar birbirine değmemesi için lastik tahta kullanılmış yani anlayacağınız çırağınız bu panoyu daha iyi düzenler eee 21 ci yüzyıl sabancısı tedaşı türkiyesi en iyi yaptıkları yeni personel vatandaşa aboneye hava civa basması yan memur olmuşya 1 tesisatın keşfine 6 defa geliyolar

1 ci geliş- kablo eğri
2 ci geliş pano sıvaltı bunu sıva üstüne çevir
3 cü geliş ana kabloyu yekpare çek arada sigorta olmasın
4 cü geliş ana sigorta 63 olmaz 40 amp yap
5 ci geliş ortada kuyu var yandan geç
6 cı geliş onaylıyom ama panoyada topraklama yap bababa topraklama ooo ekibimiz baya bilinçlenmiş yahu evde yokki sen panoya bakıyon 3 kat yukarı bi zahmet çıkta gör
işte bir tedaş sabancı keşif onayı süreci tam 9 ayda onayladılar

tedaş ekibi bana diyoki yeni aboneye 4x6 çekmişsin iyi hoş çık eski hattı kes diyo yeni hattı bağla diyorumki elektrik varken benim çıkmam doğrumu yetki dahilindemi yok diyo çıkaman ozaman eski hattı kes dedimki kesim ama abone karanlıkta kalacak kaç ayda bağlayacak arıza ekibiniz hım doğru söylüyon diyo kendi kafasıda allak bullak bilmiyoki sadace hava basacakya ne yapacağını bilmiyo

Forum istatistikleri

Konular
128,857
Kullanıcılar
450,965
Son üye
Samet-

Yeni konular

Geri